Bilgi Zamanı

Zor durumda olanlara yardım etmenin gerekliliği ile ilgili kompozisyon

Zor durumda olanlara yardım etmenin gerekliliği ile ilgili kompozisyon
12 Mart 2016 - 17:27 'de eklendi ve 3643 kez görüntülendi.

Zor durumda kalanlara yardım etmek, bu yazımızda sizlere zor durumda olanlara ve muhtaçlara yardım etmenin önemi hakkında kısa yazı kompozisyon örneği paylaşacağız.

Zor durumda kalanlara yardım etmek bir insan için en erdemli davranışlardan bir tanesidir. Çünkü insanın durumu hiçbir zaman belli olmaz. Yaşantısı mutlaka değişebilir ve bir gün zenginken fakir duruma düşebilir. Bunun farkında olarak zor durumda kalan birini gördüğümüz zaman mutlaka ona yardım etmeliyiz. Eğer onlara yardım edersek ileride zor duruma düştüğümüz zaman başkaları da bize yardım eder. Bu dünya etme bulma dünyasıdır. Birine iyilik edersek ileride mutlaka karşılık buluruz. Bu yüzden düşkün insanlara yardım etmeli, onların dualarını kazanmalıyız. İleride zor bir duruma biz de düşebiliriz ve etrafımızda bize yardım edecek insanlar ararız. Bunu aramaya yüzümüz olsun diye zor durumda kalanlara yardım ederek onları kötü durumdan çıkartmalıyız. Çünkü kaderin bize ne yazdığını bilemeyiz ve ileride onlar gibi zor durumda kalabiliriz.

indir (2)

Zor durumda kalanlara yardım etmenin önemi kompozisyon yazımız hakkında yorumlarınızı aşağıda hemen bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 5 Yorum )

 • eben ;

  süper tam uan alcam kesin

  10 Mart 2016 22:24
 • sanane ;

  Bence çok güzel

  07 Ekim 2014 10:28
 • !!! ;

  Site guzel

  28 Eylül 2014 20:02
 • fatma görgülü ;

  benim ikizlerim var15yasındalar okutmak istiyorumçocuklarım için yardım istiyorum

  05 Ağustos 2014 22:36
 • sanane ;

  çok önemli değilmi önemli sitem çok beğeniyorum bu siteyi yandex`si başarılar

  24 Mayıs 2014 12:39