2:08 pm - Perşembe Ağustos 20, 4178
Sponsorlu bağlantılar

Zaman Tünelinden Çıkma

Perşembe, 29 Mart 2012, 20:21 | Yaşam | 7 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır ?

Facebook Zaman Tünelinden Çıkma

Zaman Tünelinde Çıkmak İstiyorum

Facebook Zaman Tüneli İptal Edilir mi Zaman Tüneli İptal Etme Yöntemi Var mı Varsa Neler ? Ziyaretçilerimizden zaman tüneli iptal etme nasıl olur tarzında sorular alıyoruz. Şunu önce belirtelim ki zaman tünelinden temelli olarak kurtulmanın mümkünü yok. Ancak Facebook’un zaman tüneli uygulaması Explorer tarayıcının eski sürümlerinde çalışmadığı için , bizler bu eski sürüm tarayıcıları kullanarak zaman tüneli olmadan sayfamızı gezebiliriz. Tabi bu durumda sadece siz zaman tünelini görmeyeceksiniz. Arkadaşlarınız görmeye devam edecek.

İşte O Yöntem:

Anlaşılan bir gerçek var ki , birçok kimse zaman tünelinden memnun değil. Birçok kişi bu uygulamayı beğenmedi ya da alışamadı. Ancak Facebook bu zaman tünelini kalıcı olarak getirdi. Yani en geç yılbaşına kadar herkes otomatik olarak zaman tüneline geçmiş olacak. Facebook’un zaman tünelini profilinizden kaldırmanızın maalesef mümkünü yok.

7 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Zaman Tünelinden Çıkma"

 1. hasan karadağ diyor ki:

  edep dışı hareketler ve küfür yayınlanmaz diyorsunuz edep dışı hareketi yapan sizlersiniz girmek zorundamıyız bı tünele..

 2. yener diyor ki:

  zaman tüneli çok ireç hiç görmek istemiyorum

 3. damla altan diyor ki:

  eski hesabımı geri istiyorum kim yaptıysa tamamen benim isteğim dışında çünki allah onu bildiği yapsın bu kadar iğrenç bir tünel görmedim karma karışık kısacası iğrençç sinirden başıma ağrı geldi lanet olsunn

 4. didem diyor ki:

  zaman tünelinden çıkmak istiyorum yaaaaaaaa:(((((

 5. zaman tünelinden çıkmak onu şikayet etmek istiyorum diyor ki:

  2 haftadır zaman tünelinden çıkmak istiyorum eğer zamantüneli devam ederse yasal yollara başvuracağım
  lütven bana yardımcı olun

 6. ibtal diyor ki:

  zaman tünelini begenmedim eski hesabımı istiyorum

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası