Zaman Tünelinden Çıkma

7

Facebook Zaman Tünelinden Nasıl Çıkılır ?

Facebook Zaman Tünelinden Çıkma

Zaman Tünelinde Çıkmak İstiyorum

Facebook Zaman Tüneli İptal Edilir mi Zaman Tüneli İptal Etme Yöntemi Var mı Varsa Neler ? Ziyaretçilerimizden zaman tüneli iptal etme nasıl olur tarzında sorular alıyoruz. Şunu önce belirtelim ki zaman tünelinden temelli olarak kurtulmanın mümkünü yok. Ancak Facebook’un zaman tüneli uygulaması Explorer tarayıcının eski sürümlerinde çalışmadığı için , bizler bu eski sürüm tarayıcıları kullanarak zaman tüneli olmadan sayfamızı gezebiliriz. Tabi bu durumda sadece siz zaman tünelini görmeyeceksiniz. Arkadaşlarınız görmeye devam edecek.

İşte O Yöntem:

[pro-player width=’560′ height=’320′ type=’video’]http://www.youtube.com/watch?v=kUEa3eVA0lk[/pro-player]

Anlaşılan bir gerçek var ki , birçok kimse zaman tünelinden memnun değil. Birçok kişi bu uygulamayı beğenmedi ya da alışamadı. Ancak Facebook bu zaman tünelini kalıcı olarak getirdi. Yani en geç yılbaşına kadar herkes otomatik olarak zaman tüneline geçmiş olacak. Facebook’un zaman tünelini profilinizden kaldırmanızın maalesef mümkünü yok.

Share.

About Author

7 yorum

 1. hasan karadağ on

  edep dışı hareketler ve küfür yayınlanmaz diyorsunuz edep dışı hareketi yapan sizlersiniz girmek zorundamıyız bı tünele..

 2. damla altan on

  eski hesabımı geri istiyorum kim yaptıysa tamamen benim isteğim dışında çünki allah onu bildiği yapsın bu kadar iğrenç bir tünel görmedim karma karışık kısacası iğrençç sinirden başıma ağrı geldi lanet olsunn

 3. zaman tünelinden çıkmak onu şikayet etmek istiyorum on

  2 haftadır zaman tünelinden çıkmak istiyorum eğer zamantüneli devam ederse yasal yollara başvuracağım
  lütven bana yardımcı olun

Sorunuzu veya Yorumunuzu Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz