Bilgi Zamanı

Yılbaşı Tatilinde Gidilebilecek Ülkeler 2012

Yılbaşı Tatilinde Gidilebilecek Ülkeler 2012
22 Aralık 2011 - 16:36 'de eklendi ve 2023 kez görüntülendi.

Yılbaşını farklı bir ülkede mi geçirmek istiyorsunuz? İşte birkaç seçenek:

Budapeşte:

Erszebet Köprüsü, Gellert Tepesi, Balıkçılar Kulesi, St. Mathias Katedrali, Zincirli köprü, Parlamento Binası, Kahramanlar Meydanı görebileceğiniz yerler arasında. Tuna Nehri’ nde tekne turu yapabilirsiniz. Viyana’ ya gidip; Opera, Üniversite, Parlemento Binası, Tiyatro, Prater , Holfburg ve Müzeler bölgesi’ ni ziyaret edebilirsiniz. Tur fiyatları 400 Euro’ dan başlıyor.

Prag

Prag Kalesi, St.Vitus Katedrali, dünyaca ünlü yazar Kafka’nın Evi, Eski şehir meydanı ve Astronomik Saat Kulesi görebileceğiniz yerler arasında. Ünlü termal bölge Karlovy Vary’ e gidebilirsiniz. Prag’ a 2 saat uzaklıkta olan bu bölgede sıcaklık 30 ila 70 derece arasında değişiyor. Tur Fiyatları 400 Euro’ dan başlıyor.

Saint Petersburg

Nevski Caddesi, Puşkin Anıtı, Avrora Gemisi ve Saray Meydanı, Dünya’ nın ve Rusya’nın en büyük müzelerinden Hermitage Müzesi görülecek yerler arasındadır. Kuzeyin Venediği olarak adlandırılan St Petersburg, Büyük Petro döneminde açılan kanallarıyla adacıklara bölünmüştür. Dilerseniz kanal turu yapabilirsiniz. Tur fiyatları 850 Euro’ dan başlıyor.

Paris

Seine Nehri gezisi, Eiffel Kulesi, Montmartre ressamlar tepesi, Opera Binası, Madeleine Kilisesi, Notre Dame Katedrali, ünlü kafeler Senato Binası, kiliseler ve Louvre müzesi gezebileceğiniz yerer. Dilerseniz Gotik yapıları yakından görüp Paris’ in daracık sokaklarında kendinizi kaybedebilir, ya da Disneyland’ a gidip Disney karakterleriyle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Tur Fiyatları 800 Euro’ dan başlıyor.

Venedik

San Marco Meydanı ve San Marco Kilisesi, Dükler Sarayı, Çan ve Saat Kulesi görebileceğiniz yerler. Floransa’ ya gidip Arno nehri, Ponte Vecchio Köprüsü, Uffizi Sanat Galerisi, Santa Maria del Fiore Kathedrali ve Sinyorler Meydanı’ nı görebilirsiniz. Kanallarda gondolla gezmenin keyfi ve büyüsünden bahsetmiyom bile. Kanal kenarındaki kafelerde şarap tadabilirsiniz. Tur Fiyatlar 300 Euro’ dan başlıyor.
yılbaşında gidilecek ülkeler 2014 2014 yeni yılda gidilecek ülkeler 2014 yılbaşında gidilecek ülkeler , yılbaşında hangi ülkelere gidilir , yılbaşı gecesi hangi ülkede geçirilir

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER