Bilgi Zamanı

YGS Giriş Belgesi ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi 2013

YGS Giriş Belgesi ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi 2013
14 Mart 2013 - 15:28 'de eklendi ve 2818 kez görüntülendi.

2013 YGS giriş Belgesi ÖSYM tarafından Açıklandı

24 Mart 2013 tarihinde yapılacak 2013 Yükseköğretime Geçiş Sınavı (YGS) başvuran adayların, sınavlara girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri en geç mart ayının ilk haftasına kadar tamamlanacaktır. Sınav yerleri 14 Mart Perşembe günü açıklanmıştır.

Adaylar sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgelerini başvuru yaptıkları her YGS için , TC Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden edineceklerdir. Belgenin üzerinde adayın sınava gireceği merkez, bina, salon bilgileri ile adayın fotoğrafı bulunacaktır. Başvuru yapılmayan YGS için Sınava Giriş Belgesi düzenlenmeyecektir.Sınava Giriş Belgeleri adayların adreslerine ayrıca gönderilmeyecektir.

YGS’ye girecek olan üniversite adayları haliyle sınava hangi okulda gireceklerini merak ediyorlar. . ÖSYM ( Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi ) tarafından 2013-YGS’ye giriş yerleri 14 Mart Perşembe günü açıklandı.  ÖSYM sınava giriş yerleri Aşağıdan aday işlemleri menüsünden sınav giriş yerinizi öğrenebilirsiniz.. Sayfamızı takip ediniz.

2015 YGS Sınava Giriş yerleri – Giriş belgesi  YGS Giriş yerleri öğren 2013,  2013 YGS Giriş belgesi çıktı al,  YGS Sınav giriş belgesi ÖSYM 2013 YGS Sınav Giriş Bilgileri ve Belgesi 2013

2013 YGS Giriş Belgesi Sorgulamak İçin Aşağıdaki Ekranı Kullanın 

 

YGS Giriş Belgesi Ve Diğer Sorularınızı Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz….

YGS Giriş Yerleri İle İlgili Yorum ve Sorularınızı Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Hemen Yazabilirsiniz …

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Esengül ;

    Ya ben tel.den giriyorum ama bi türlü öğrenemedim sınava nerde gireceğimi aday işlemlerini tıklıyorum bazı sebeplerden dolayı tarayıcıdan çıktınız falan diyor ltfen yardmcı olun

    18 Mart 2013 12:50