Bilgi Zamanı

Yaz mevsimi ile ilgili kompozisyon

Yaz mevsimi ile ilgili kompozisyon
09 Mayıs 2014 - 23:41 'de eklendi ve 2603 kez görüntülendi.

Yaz mevsimi hakkında kompozisyon bu yazımızda sizlere yaz mevsiminin güzellikleri hakkında kompozisyon örneği paylaşacağız.

Okulların tatil olmasına kısa bir süre kala insanlar ve özellikle öğrenciler yaz mevsiminin tam anlamıyla geleceği günleri sabırsızlıkla bekliyor. Belki de aylardır bu günleri bekledik. Soğuk havaların etkisinde okullarımıza gidip geldik. Günler su gibi geçti ve şu aralar bahar yağmurlarını karşılıyoruz. Doğa yavaş yavaş canlanıyor ve havalar ısınmaya başlıyor. Yaz tatili yaklaşıyor.

Yaz mevsimi gelince okullar tatil olur ve öğrenciler artık üç ay sürecek tatilin tadını çıkarmaya başlar. Tatilde akrabalar ziyarete gidilir arkadaşlarla saatlerce sohbet edilir. Farklı aktivitelerle uğraşılarak kişisel gelişimimiz arttırılabilir. İmkanı olanlar deniz kenarında tatil yaparken olmayanlar etraflarındaki yakın dinlenme yerlerine gider. Bazıları doğa kamplarını tercih ederken bazıları da tarihi yerleri görmek ister. Yaz mevsiminde havalar ısınır ve seyahat kolaylaşır. Her şey gezmek ve dinlenmek için uygundur. Sıcak havalar ve tatil birleşince hayat daha güzel olur. İmkanı olmayan öğrenciler de çalışıp para biriktirerek kış mevsiminde okul döneminde zorluk çekmeden okuyabilir. Kısacası yaz mevsimi harikadır ve her öğrenci yaz aylarının bitmemesini isteyerek günlerini geçirir. Ancak her şeyde olduğu gibi yaz tatili de sınırlı bir süre için geçerlidir ve günler çabuk geçeceği için nasıl geçtiği anlaşılmadan sona erer.

imagesB33X3NEF

Yaz Mevsimi İle İlgili Kompozisyon Yazımız Hakkında Yorumlarınızı Aşağıda Hemen Bizimle Paylaşabilirsiniz. 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • elif naz sucu ;

  saçma daha iyi olsun

  11 Ekim 2014 21:35
 • elif naz sucu ;

  saçma

  11 Ekim 2014 21:35
 • yiğit ;

  çok işime yaradı :)

  18 Eylül 2014 21:39