10:38 pm - Cuma Ağustos 22, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Windows 8 Özellikleri Nelerdir

Perşembe, 11 Ekim 2012, 22:04 | Yaşam | 2 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Windows 8 özellikleri

Windows 8 nasıl , Windows 8  hakkında bilgi

Windows 8 kullanıcıları alıştıkları herşeyi tamamen unutacaklar ve yeni bir sisteme alışmaya başlayacaklar. Alışılagelmişin tamamen dışına çıkan win 8 android telefon kullanıcılarının alışık olduğu yeni görünümüyle kullanıcısına sunulmuş.

Sistemi kurduktan sonra ilk dikkat çeken şey artık bir Başlat menüsü yok. Onun yerine tabletlerden alışık olduğumuz görüntü karşımıza çıkıyor.

Bu ekranda eskiden BAŞLAT MENÜSÜ’nde gördüğümüz tüm programlar bulabilirsiniz. Masa üstüne tekrar dönmek için yine burada bulunan DESKTOP seçeneğine tıklamanız yeterli.

Start menüsündeki tüm uygulamalarda karşınıza sürekli e-mail girin uyarısı çıkacak. Bilgisayarınızı her açtığınızda uygulamalarda mail adresiniz oturum açacak eğer bu mail adresini girmezseniz uygulama kapanacak.

Win 8′de ie10 sürümü kurulu olacak. Eğer ingilizce biliyorsanız pek sıkıntı yaşamazsınız.

İnternet Explorer 10’da Bing web arama motoru olarak seçilmiş. Siz bunu isterseniz her zamanki alışkanlığınız olan bir arama motoruyla değiştirebilirsiniz.

Java ve Adobe Flash Player kurulu değil. Bunları kendiniz kurmak zorundasınız.

Açtığınız bir uygulamayı kapatabilmek için ALT+F4 tuşunu kullanabilirsiniz. Çünkü bir kapatma tuşu bulunmuyor.

2 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Windows 8 Özellikleri Nelerdir"

  1. ASD:AS:d: diyor ki:

    heheehe benim ki windows 99

  2. muroooooooooooooo diyor ki:

    windows 8 iyiye benziyor denemenizi tavsiye ederim !!

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası