Bilgi Zamanı

Whatsapp Hesap Silme

Whatsapp Hesap Silme
10 Aralık 2013 - 9:15 'de eklendi ve 1549 kez görüntülendi.

Whatsapp hesap dondurma, whatsapp hesap nasıl kapatılır? Whatsapp hesabı iptal etme. Whatsapp uygulamasından çıkmak için yapmanız gereken işlemler çok basit. Bu yazımızda Whatsapp hesap silme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağız.

whtspp

Akıllı telefonlar çıktıktan sonra internet bağlantısıyla anlık mesajlaşma hizmeti sunan uygulamalar hayatımıza girdi. Bu uygulamalar arasında Whatsapp en öne çıkan hizmet haline geldi. Öyle ki akıllı telefonu olan herkesin mutlaka bir whatsapp hesabı edinmesi gerekti. Çünkü bu uygulamayı gerek ülkemizde gerek Dünya’nın dört bir yanında milyonlarca insan kullanıyor. Ancak uygulama paralı olduğu için bazı kullanıcılar hesaplarından çıkmak istiyor ve bunu nasıl yapacağını bilmiyor. Sizlere resimli açıklamalar yaparak Whatsapp hesabınızı nasıl silmeniz gerektiğini anlatacağız. Yalnız şunu unutmamak gerek. Whatsapp hesabınızı sildikten sonra bütün mesajlarınız, grup konuşmalarınız, whatsapp kişileriniz, yaptığınız paylaşımlar tamamen silinecektir. Bunu göze aldıysanız artık işlemlere başlayabiliriz.

Whatsapp uygulamasını açtıktan sonra ayarlar menüsüne girin.

wp1

Menüdeki beşinci seçenek olan “Hesap” seçeneğine dokunun.

wp2

Çıkan yeni sayfada “Hesabımı Sil” butonuna dokunun.

wp3

Çıkan yeni menüdeki boş alana telefon numaranızı yazdıktan sonra “Hesabımı Sil” seçeneğine dokunun.

Bu üç adımda Whatsapp Hesap Kapatma işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız. Bundan sonra artık Whatsapp uygulamasıyla hiç işiniz kalmamış oluyor. Geçmiş olsun.

Umarız yazımız sizin için faydalı olmuştur. Whatsapp hesap silme işlemiyle ilgili soru ve yorumlarınızı bekliyoruz.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • hatice ;

    ya ben bir android telefonda wp hesabı açtım daha sonra oradaki hesabı silmeden başka bir androidde yeniden hesap açtım ve su an hesabı silemiyorum ne yapmalıyım ?

    19 Mayıs 2015 18:17