7:53 am - Salı Eylül 16, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Ünsal Emre Kimdir

Çarşamba, 26 Şubat 2014, 14:11 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Ünsal Emre Nedir Kimdir , Ünsal Emre Hayatı Hakkında Bilgiler , Ünsal Emre Biyografi Yaşamı
Yeşilçam oyuncusu ölü bulundu!Türk sinemasında yaklaşık 450 filmde rol alan Ünsal Emre (65), Beyoğlu’ndaki evinde ölü bulundu.

Evde tek başına yaşayan sanatçının ciğerlerinden ve böbreklerinden rahatsız olduğu belirtildi. Ünsal Emre, geçen hafta oğlu Tansel Emre ile dün doktora gitmek için randevulaştı. Dün sabah telefonlara çıkmayınca oğlu Tansel Emre hemen polisi aradı. Çilingirin açtığı eve giren Emre, babasını yatağının üzerindeotururken buldu. Emre’nin öldüğü anlaşıldı.

SİNEMAYA YARIŞMAYLA ADIM ATTI

Babasını doğum gününde kaybetmenin acısını yaşadığını söyleyen Tansel Emre, “1971′te SES dergisinin düzenlediği bir yarışmada Tarık Akan’dan sonra ikinci olarak sinema hayatına başladı. Hülya Avşar ile “Kısrak”, Emel Sayın ile “Hicran” filmi unutulmayan filmlerinden” dedi. Emre’nin, cenaze işlemleri yetişirse bugün, yetişmezse yarın Hasköy’deki Kırmızı Minare Camisi’nde kılınacak cenaze namazının ardından Hasköy Mezarlığı’nda defnedileceği öğrenildi.

Alıntı – 22 Ocak 2014

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası