Bilgi Zamanı

Twitter Hesabı Askıya Alındı Ne Yapmalıyım

Twitter Hesabı Askıya Alındı Ne Yapmalıyım
10 Haziran 2014 - 10:54 'de eklendi ve 737 kez görüntülendi.

Askıya Alınan Twitter Hesabı Nasıl Kurtarılır, Twitter Hesabı Askıya Alındı Ne Yapmalıyım

Twitter hesabınız askıya alındıysa ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız, işte size bu durumda ne yapmanız gerektiğini anlatan bir yazı:

Twitter hesabınızın askıya alınması ilk kez karşınıza geliyorsa bu durumda karınıza bir uyarı ekranı çıkacaktır. Bu durumda karşınıza kutucuklar gelir, yapmanız gereken bu kutucuklara birer tık atmak ve doğrulama kodunu girdikten sonra onay butonuna tıklamaktır. Böylece hesabınızı geri alabilirsiniz.

Eğer hesabınız ikinci kez askıya alındıysa bu defa işiniz biraz zor gibi. İlk olarak yapmanız gereken askıya alınan hesabınıza giriş yapmak ve Ayarlar –> Uygulamalarbölümünden kullandığınız uygulamaları kapatmak. Daha sonra buraya tıklamanız gerekiyor. Bunun ardından gelen sayfadan Twitter’a mail atmalısınız. Bu sayfada aşağıdaki gibi bir mail yazabilirsiniz.

“Hi. My account is suspended. Sorry, I don’t keep the rules. I accept my mistake. I will follow the rules to hereafter. Can you open my account, please?”

Regardingbölümünde Suupended account yazılı bölümü seçin. Subject bölümüne de About My Account yazın. Full Name bölümüne de adınızı soyadınızı yazarak maili gönderin. Karşınızda Thanks! yazan bir ekran belirecek. Bu ekran mesajınızın Twitter’a ulaştığını göstermektedir.

Bundan sonra hesabınızın düzelmesini beklemeniz gerekmektedir.

Twitter Hesabı askıya Alınınca Ne Yapılır Hakkında Görüşlerinizi Aşağıdan Hemen Paylaşabilirsiniz

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER