Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

Yazılı sorularını paylaşmaya devam ediyoruz. 2013-2014 Eğitim – Öğretim yılı İlköğretim 6. Sınıf Türkçe dersi için 2. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan bilgizamani.net’ten indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması gayesiyle sitemizde yayınladığımız bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz. Ayrıca sitemize “Neden soruları, siteye olduğu gibi eklemiyorsunuz da, word dosyası halinde ekliyorsunuz?” diye sorular yöneltiliyor. Bu durumu şöyle açıklayalım. Öncelikle bu siteden öğretmenler ve öğrenciler yararlanmaktadır. Yazılı sorularımızı dileyen herkes yazıcıdan çıktı da alabilsin diye, düzenli olarak görüntülenebilmesi açısından bu şekilde dosya halinde ekleme yapıyoruz .İşte yazılı soruları:

.

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

 

6. Sınıf Türkçe 2. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 6. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları 2013 – 2014 6. Sınıf Türkçe Dersi İkinci Dönem 2. Sınav Soruları 2013-2014 6. Sınıf Türkçe Yazılı Soruları 2013 – 2014 6. Sınıf Türkçe Dersi İkinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2013-2014 6. Sınıf Türkçe Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları Türkçe Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları

Kategori: Yaşam

13 Yorum Yapılmış.

 1. Ellif diyor ki:

  Bi şeyide indirmesek olmuyo sanki :/

 2. Hayel diyor ki:

  Selin yalnız kendi yazına bak bence tüekçe değil türkçe olması gerek. Kendine bak sonra başkalarını eleştir. He bu arada test güzel hepsi doğru .

 3. mavi melek diyor ki:

  indirmeden görmek mümkün değil miiiiiiiiiiii

 4. anna blue diyor ki:

  çokkk kolayy yaaa :)
  kaaazıııkk iiissstteerrrimmm.

 5. qhmet diyor ki:

  doqrumu bu cevaplar

 6. osman diyor ki:

  dapıyonuz beyler

 7. melih diyor ki:

  ben böyle bir şey görmedim ardas yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2013 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası