Bilgi Zamanı

Turistlere Türkiye’ye Gitmeyin Tehditi

Turistlere Türkiye’ye Gitmeyin Tehditi
27 Şubat 2016 - 20:50 'de eklendi ve 647 kez görüntülendi.

Kültür ve Turizm Bakanı olan Mahir Ünal’ın yapmış olduğu bir açıklamaya göre, PKK terör örgütünün bütün dünyaya internet üzerinden olacak şekilde, Türkiye’ye gelme planları yapan her turiste, gelmemeleri gerektiğini yoksa ölüm ile karşılaşabileceklerini söyledikleri belirtiyor. Peki bu durum ülkemizi nasıl bir durumun içerisine sokuyor? Bu durumun Türkiye’ye olan zararları ne oluyor? Ülkemizi ilgilendiren bu ve bunun gibi bir takım soruların cevabına ya da bu konu ile ilgili olan çok daha fazla bilgiye, sizler için yazmış olduğumuz bu haberimizde ulaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.

 

Kültür ve Turizm Bakanı olan Mahir Ünal, Kayseri’ye bir ziyaret gerçekleştirdi. Bu ziyaretin amacı, hem bir dizi ziyaretlerde bulunmak ve FIS Snowboard Dünya Kupası Erciyes Finaline katılmak olarak belirtiliyor. Yaptığı ziyaretler arasında Ekonomi Bakanı olan Mustafa Elitaş ile Kayseri Valisi olan Orhan Düzgün bulunuyor. Bu ziyaret esnasında yaptığı bir açıklamaya göre, PKK terör örgütünün, bütün dünyaya Türkiye’ye gelmeyi düşünen turistlere gitmemeleri konusunda tehditler saçtığını belirten Kültür ve Turizm Bakanı olan Mahir Ünal, aynı zamanda paralel yapı 160 ülkenin de Türkiye gidilmemesi gerektiği yönünde uyarılarının bulunduğunu söyledi.

Terör örgütlerinin kendi içlerinde yaşadıkları nefretlerini Türkiye’nin üzerine yığmaya çalıştıklarını söyleyen Kültür ve Turizm Bakanı olan Mahir Ünal, terör örgütlerinin ülkemize gerçekleştirmiş oldukları hainliklerin aynısını sözlü bir şekilde de yapmaya devam ettikleri yönünde sözler söyledi.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER