Bilgi Zamanı

Tolga Karel Kimdir

Tolga Karel Kimdir
19 Şubat 2014 - 22:22 'de eklendi ve 880 kez görüntülendi.

Tolga karel kimdir, tolga karel boyu, tolga karel kaç yaşında, tolga karel biyografi

Tolga Karel 1978 yılında İstanbul’da doğdu. Üniversite eğitimini Fransa’da Paris Devlet Konservatuvarı’nda tamamladı. Burada gösteri sanatları, sinemografi ve darama alanında eğitimler aldı. Ülkemizi Bulgaristan’da düzenlenen Best Model yarışmasında temsil etti ve yarışmada ikinci oldu.

Çeşitli tiyatrolarda oynamasına rağmen tanınırlığını 2006 yılında başlayan ve dört yıl süren Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Oğuz karakteriyle sağladı. Dizide gösterdiği performansla halkımızın beğenisini kazanan oyuncu, özel hayatıyla dikkat çekiyordu. Paparazilere her gün sarhoş bir şekilde yakalanarak tepki çeken Tolga Karel 2013 yılında Azeri asıllı Güney Museyeva ile evlendi ve Cihangir isimli oğlu dünyaya geldi. Bu zamandan sonra hayatına çekidüzen verdiği gözlenen Karel, artık magazinde kötü görüntüleriyle yer almıyor.

Bir süre Kanıt dizisinde de rol alan Tolga Karel Survivor yarışmasının yeni sezon çekimlerinde Dominik Cumhuriyeti’nde yapılacak yarışmada ünlüler takımında yarışacak isimler arasında. Kendisine yarışmada başarılar diliyoruz.

images

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER