Bilgi Zamanı

TNT TV Kapandı – TNT Neden Kapandı Açılacak mı ?

TNT TV Kapandı – TNT  Neden Kapandı Açılacak mı ?
14 Haziran 2012 - 11:54 'de eklendi ve 1422 kez görüntülendi.

TNT  televizyonu kapandı …ABD kökenli medya şirketi Turner Broacasting, TNT TV Türkiye’nin faaliyetlerini durdurduğunu açıkladı… TNT TV yapılan açıklamaya göre yayın hayatına veda ediyor.

Bloomberg HT’nin son dakika olarak duyurduğu habere göre… Türkiye pazarında yeni fırsatlar aramaya devam ettiklerini açıklayan şirket yetkilileri, Carton Network ve CNN Türk kanallarındaki faaliyetlerinin devam edeceğini ama TNT Türkiye’nin faaliyetlerinin durdurulduğunu belirtti.

ŞİRKETİN AÇIKLAMASI ŞÖYLE:
Kanal, yayın akışı değişikliği ile birlikte yeni bir bildirime kadar yayına devam edecek.

TNT Türkiye belirlenen iş planına göre performans ve büyüme göstermedi. Buna bağlı olarak, yapılan detaylı inceleme sonucunda dikkatle değerlendirilmiş bu karar alındı.

Türk medya sektörünün bazı en yetenekli ve yaratıcı insanlarından oluşan TNT Türkiye ekibine hizmetleri için minettarız. Bu zorlu süreçten etkilenen

tüm çalışanlara azami desteği sağlayacağız.

Cartoon Network ve CNN Türk kanalları her zamanki faaliyetlerini sürdürmeye devam edecek. Turner, Doğan TV ile 1999’da CNN Türk’ün kurulması ile başlayan uzun süreli ve değerli ilişkilerininin yanı sıra Türkiye’deki gelecek yatırımlarına olan bağlılığını sürdürüyor.

Turner, bu önemli pazardaki büyüme fırsatlarını araştırmaya devam edecek.

TNT neden kapatıldı , TNT Televizyonu kapanma sebebi, TNT Açılacak mı Ne Zaman Açılacak , Niçin Kapandı

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER