Show TV İzle

48

Bu Sayfamızdan Show TV televizyonunu canlı olarak izleyebilirsiniz.  Show tv canlı izlemek için bilgisayarınızda gerekli bileşenler kurulu olmalıdır. Birbirinden eğlenceli yarışma, dizi ve programların yayınlandığı show tv kanalını bu sayfamizden , bilgizamani.net farkıyla canlı olarak seyredebilirsiniz. Lütfen yayın ile ilgili sorunları ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kutucuğu aracılığıyla bizlere iletmekten çekinmeyiniz.

Sayfamızı sık kullanılanlara eklemeyi unutmayın. Çünkü bu sayfada her zaman kaliteli Show TV yayını vardır ;)

Show TV Canlı Yayın

Show TV Hakkında Birkaç Bilgi de Verelim :

Show TV, Çukurova Holding bünyesinde yayın yapan, özellikle 2000’lerde yarışma programları ve dizileriyle ön plana çıkmış, Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanalllarından biridir. Show TV’nin genel yayın yönetmeni Serdar Çaloğlu, yönetim kurulu başkanı ise Mehmet Bülent Ergin’dir. Show TV canlı izle 2014 – Show tv izle donmadan kaliteli yayın sayfası …

Show TV, Show Radyo ile birlikte, 1 Mart 1991’de Erol Aksoy ve Haldun Simavi tarafından Fransa’da kurulmuş ve yayınına Başka Bir Alem! sloganıyla bu ülke üzerinden başlamıştır. 1 Mart 1992 tarihinde de Türkiye’de yayın hayatına başlamıştır. Yayına başladığı ilk dönemlerde yayınlanmayan “Ana Haber Bülteni“, aylar sonra ilk kez Jülide Ateş tarafından 2 Mart 1992’de sunulmaya başlanmıştır. Kanal, Mart 1992’de Türkiye’ye de yayın yapmaya başlayınca, gerçek bir yayıncılık anlayışına girmiştir. Show TV bir dönem kardeş kanalı olan Cine5 ile birlikte türk televizyonculuğuna yeni soluk ve heyecan getirmiştir. Adını feriha koydum canlı izle bu sayfada …

 

SHOW TV CANLI YAYINI İZLEMEK İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ


RESMİ WEB SAYFASINDAN CANLI İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Show TV yayınıyla İlgili Olumlu ya da  Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyoruz

Share.

About Author

48 yorum

  1. Bune bee öf sizin yüzünüzden dizimi kaçırdım keşke televizyon bozulmasaydı.Başka bir siteden izlerim bu kadar beklemem.

  2. bu ne ya insanları salak yerine koymaya ne hakkınız var.acılır ama mutlaka acılır.bi dk koyun bi süre verin.ınsanları malak yerine koymayın saatlarce bekleyin arkadaşlar ama mutlaka acılır.küfür etseydiniz daha iyiydi.

    • ya kusura bakma ama, çok güzeldi sadece bir kere takıldı izlediğimin adı (survivor) çok güzel diğerleri gibi fazla kesilmeden izledim ellerinize emeğinize sağlık diyorum.

  3. açılmıyor zaten izlemek istemiyorum kardeşim yüzünden izlemek zorundayım bari çabuk açılsın çabuk bitsin

Sorunuzu veya Yorumunuzu Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz