Bilgi Zamanı

Sevgiliyi Mutlu Etme Yolları

Sevgiliyi Mutlu Etme Yolları
11 Şubat 2014 - 18:58 'de eklendi ve 889 kez görüntülendi.

Sevgiliyi mutlu etme yolları, sevgiliyi mutlu etmek için ne yapmalıyız? Sevgiliyi mutlu edecek sözler.

Bazı küçük ayrıntılara dikkat ederek sevgilinizi mutlu edebilirsiniz. Bu ayrıntılar gözle görülmeyecek kadar küçük değil. Bu yazımızda sevgiliyi mutlu edecek küçük ayrıntılar hakkında bilgi vereceğiz.

Onu güldürün: Her zaman kahkahalarla olmasa da yüzünde tebessüm bırakacak bazı küçük espiriler onun hoşuna gider ve mutlu edebilir.

Onu affedin: Hata yaptığı zaman ona kızıp bağıracağınıza onu anlayışla karşılayın ve affedin. Bir tartışma yaşarsanız özür dileyerek konuyu kapatın. Tartışma büyürse karşılığında çiçek veya minik bir hediyeyle de onu sevindirebilirsiniz.

Bakımlı Olun: Özellikle kadınlar erkeklerin bakımlı olmasına dikkat eder. Kişisel temizliğinize önem verin ve dış görünüşünü ihmal etmeyin. Giyim tarzınıza çeki düzen vererek onu mutlu edebilirsiniz.

Onun arkadaşlarıyla iyi geçinin: Mutlaka onunla ortak arkadaşlarınız olacaktır. Ortak arkadaşlarınız hakkında onu incitecek sözler sarf etmeyin. Onun kendi arkadaşlarına da nazik davranarak sevgilinizi mutlu edebilirsiniz.

Ona yemek yapın: Kadınlar yemek yapan erkeklerden hoşlanır. Güzel bir akşam yemeği hazırlamanız onun hoşuna gidecektir. Dikkat edin. Akşam yemeğinde tost veya makarna gibi gündelik yiyecekler hazırlamayın. Onun için özen gösterdiğinizi hissettirecek daha güzel yemekler, güzel düzenlenmiş bir sofra ve mum ışığı onun hoşuna gidecektir.

images

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER