Bilgi Zamanı

Samsung Galaxy S5 Fiyatı 2014

Samsung Galaxy S5 Fiyatı 2014
24 Ocak 2014 - 9:33 'de eklendi ve 1275 kez görüntülendi.

Samsung Galaxy S5 Fiyatı, Samsung Galaxy S5 özellikleri, Samsung Galaxy S5 inceleme.

samsung-galaxy-s5

Kore’nin ünlü teknoloji devi Samsung, akıllı telefon piyasasında da lider rolde. Galaxy serisiyle büyük bir başarı grafiği yakalayan Samsung firması teknoloji takipçilerine her geçen gün bir yeni akıllı telefon modelini daha sunmaya devam ediyor. Önümüzdeki aylarda Galaxy serisinin son modeli s5’in tanıtımını yapacak firma yeni amiral gemisini piyasaya sürmek için hazırlıklarına devam ediyor.

Şu an kullanımda olan Galaxy S4’ün biraz gelişmiş özelliklerine sahip olacağı tahmin edilen telefonun fiyatı da s4’le yaklaşık olarak aynı olacak. S4’ün şu anki Avrupa piyasası satış fiyatı 700 Euro, yani TL değerinden hesaplayacak olursa 2100 TL civarında. Türkiye’de vergilerle birlikte bu rakamın 2500 TL’ye kadar çıkacağı düşünülüyor.

Samsung S4 üzerinde bazı değişiklik ve güncellemeler yapılması sonucu ortaya çıkacak Galaxy S5’te akıllı menü tasarımı, akıllı telefon sahibi insanların nerede olduğunu gösteren yeni bir uygulama ve sosyal medya ağlarına ulaşmada kolay kullanım menüsü suncak telefonda işlemci gücü ve hafızanın da arttırılacağı tahmin ediliyor. Şubat ayının sonlarına doğru tanıtımı yapılan telefonun mart sonuna doğru tüketici marketlerinde yerini alması planlanıyor.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER