Bilgi Zamanı

Rüyada Kuşak Görmek

Rüyada Kuşak Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 1572 kez görüntülendi.

 

Rüyada Kuşak Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kuşak babaya, kar­deşe, amcaya, çocuğa ve işlerinde yardımı istenen toplumda ileri gelen adama delalet eder. Bir hükümdarın kendisine kuşak verdiğini ve kuşağı beline bağladığını görmek, ömründen yarısının kaldığına delalet eder. Al­tınla süslenmiş kuşak, valinin kuvvet komutanlarına, altın kuşak zalimlere, demirden olması askeri kuvvete kurşundan olması askerin zayıflığına, gü­müşten olması zengin askerlere delalet eder. Üstünde iki ya da daha fazla kuşak olduğunu görmek, rüya sahibinin ömrünün uzamasına ta ki elden ayaktan düşünceye dek yaşamasına delalet eder.

Kendisine verilen kuşağı sağ eliyle alıp, beline bağlamadığını görmek, yolculuğa çıkmaya delalet eder. Sol elinde kuşak, sağ elinde kamçı oldu­ğunu gören kimse yetki sahibi olur. Valinin, kuşağının kesilmiş olduğunu hükmünün kuvvetlenmesine ve ömrünün uzamasına delalet eder. Beline kuşak yerine ip bağladığını gören kimsenin ömrünün yarısı gider. Benline yılan bağladığını gören kimse, içinde altın ve gümüş paralar olan bir keseyi beline bağlar. Bir tabirde, hükümdarın kendisine kuşak verdiğini gören kimse, mülke nail olur. Üstünde süsü olmayan bir kuşak olduğunu görmek, kendisinden hayra ve nimete nail olacağı kuvvetli ve şerefli bir adama da­yanmaya delalet eder. Rüya sahibi zengin ise, kuşak, azığına, ticaretindeki saltanatına ve direncine ya da saltanatına ve helal mal elde etmeye ve iç dünyasının dışından daha hayırlı olmasına delalet eder.

Bilinmeyen kuşak, kişinin işlerinde kendisine yaslandığı dayanağına delalettir. Kişinin belinde mücevherle süslenmiş kuşak olduğunu görmek, kişinin kendisi ile şereflendiği mala ya da ailesinin kendisi ile şeref bulduğu çocuğa delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Beline kuşak bağladığını gören kimse, fakirse zenginleşir, saltanat sahibi ise saltanatı kuvvetlenir. Vali olan kimsenin rüyasında altınla süslenmiş kuşak görmesi, maiyetindeki yöneticilere ve hayırda veya serde kendileri ile işlerini icra ettiği ancak işle­rinde nifak ve zulüm olan kişilere delalet eder.

Sağ elinde kuşak sol elinde kırmızı bir şey tuttuğunu görmek, kuvvet ve eğlenceyle beraber yetkiye delalet eder. Kuşağı beline bağladığında koptuğunu gören kimse vali ise görevinden alınır. Bir lidere mensup bir kimse ise liderinden ayrılır. Eğer kuşak hayatla tabir edilirse bu rüya ölüme delalet eder.

Kuşağı parçalanmış iken tekrar düzeldiğini görmek, rüya sa­hibi çocuk bekliyorsa, çocuğu olur. Eğer bir korkusu ya da hastalığı varsa, iyileşir, sultan ise saltanatı kuvvetlenir. Bazen kuşak, postacılara, işsizler için iş bulmaya ya da hanıma ya da bilhassa üzerinde asılı parçalar varsa ailenin çokluğuna delalet eder.

 

Rüyanızda Kuşak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Kuşak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Kuşak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Kuşak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Kuşak Rüya Tabiri , Rüyamda Kuşak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER