Bilgi Zamanı

Rüyada Kurşun Görmek

Rüyada Kurşun Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 2125 kez görüntülendi.

 

Rüyada Kurşun Görmek Anlamı :

 

Rüyada kurşun insanların avam kısmına delalet eder. Kurşun aldığını görmek, Mecusi olan bir kimseden mal kazanmaktır. Erimiş kurşun almak, malın ziyan olmasıdır. Donmuş kurşun böyle değildir. Kurşun erittiğini gören kimse, basit bir iş için düşmanlık yapar ve insanların diline düşer.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kurşun görmek, kur­şundan yapılan kanallara, kaplara ve balık avlamak için takılan misketlere delalet eder. Kurşun görmek gücü ve bilgisi ile hakkı batıldan ayıran yöne­ticiye delalet eder.

Rüyanızda Kurşun Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Kurşun Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Kurşun Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Kurşun Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Kurşun Rüya Tabiri , Rüyamda Kurşun Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • burcu ;

    ruyamda evde gece ailemle kursunlandigimi gordum biz biseylerin arkasinda saklaniyoduk ama cok sayida kursunun ayni yonde havada gittigini gordum bize degmedi hic tesekkur ederim..

    19 Ocak 2012 16:01