Bilgi Zamanı

Rüyada Kürek Görmek

Rüyada Kürek Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 1178 kez görüntülendi.

 

Rüyada Kürek Görmek Anlamı :

 

İbni şirin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kürek görmek, hiz­metçiye ve fayda görmeye delalet eder. Zira kürek toz ve toprak altında kullanılır. Zira toz toprak mallara delalet ettiği gibi mal sahibi bir kimsede hizmetçiye ihtiyaç duyar.

Kürek bekâr kimse için evliliğe, maddi sıkıntı içinde olan için genişliğe çıkmaya, ticaret yapan kimseler için müjdelere, bir arazide ekini olan kimse için onu toplamasına delalet eder.

Kürekle toprak, süprüntü, kum attığını görmek, malın çokluğuna de­lalet eder. Bir tabirde kürek, kendisi ile çalışılmıyorsa çocuğa, çalışılıyorsa hizmetçiye delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Kürek görmek, rüya sahibi için güzel bir dünyaya delalet eder. Rüya sahibi kuvvetli, güvenilir, peşin­den gidilen ve kendisinden yardım istenilen kimse olduğuna delalet eder. Kürek çile ve zorlulara sabreden kadına, bazende rızka faydalara ve hasta­lıklardan kurtulmaya delalet eder.

Rüyada kürek görmek bekar kimse için mal ve sır saklamayan hanıma delalet eder. Bazen kürek üzüntü ve kederin gitmesine ve borcu ödemeye delalet eder. Kürek herkese yardımda bulunan güvenilir adama delalet eder. Kürek kadına ve işin hızlanmasına delalet eder.

Rüyanızda Kürek Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Kürek Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Kürek Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Kürek Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Kürek Rüya Tabiri , Rüyamda Kürek Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER