Bilgi Zamanı

Rüyada Kulak kabartmak Görmek

Rüyada Kulak kabartmak Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 1209 kez görüntülendi.

 

Rüyada Kulak kabartmak Görmek Anlamı :

 

Rüyada kulak kabartmak yalana ve söz gezdirmeye delalet eder.

Zira ayeti kerimede (Bunlar, (şey­tanlara) kulak verirler ve onların çoğu yalancıdırlar.) buyrulmuştur.374

Bir kimsenin bir söze kulak verdiğini görmesi, rüyayı gören kimse tacir ise ticaretinin bitmesine, vali ise görevden alınmasına delalet eder.

Zira ayeti kerimede :

(Şüphesiz onlar, vahyi işitmekten uzak tutulmuşlardır.) 

375

Kendisini bir insana kulak verdiğini görmesi^o kimsenin gizli sırlarını açığa çıkartarak rüsvay etmesini istediğine delalet eder. Bazı sözler işitip işittik­lerinin güzel olanlarına tabi olan bir kimse müjdelere nail olacağına delalet eder.

Zira ayeti kerimede :

(O kullarımı ki, onlar sözü dinlerler, sonra da en güzeline uyarlar. İşte onlar, Allah’ın doğru yola ilettiği kimselerdir. Gerçek akıl sahipleri de onlardır.) 

376

Bir şey işittiği halde işitmediğini söylemesi o kimsenin yalan söyleme­sine ve bunu alışkanlık haline getireceğine delalet eder.

Ayeti kerimede şöyle buyrulur :

(O, Allah’ın kendisine okunan âyetlerini işitir de sonra bü­yüklük taslayarak sanki hiç onları duymamış gibi (küfründe) direnir. İşte onu acı bir azap ile müjdele!) 

377

Rüyanızda Kulak kabartmak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Kulak kabartmak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Kulak kabartmak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Kulak kabartmak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Kulak kabartmak Rüya Tabiri , Rüyamda Kulak kabartmak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER