Bilgi Zamanı

Rüyada Küfür Görmek

Rüyada Küfür Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 1808 kez görüntülendi.

 

Rüyada Küfür Görmek Anlamı :

 

İbni sîrin (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada küfür zenginliğe delalet eder.

Zira ayeti kerimde şöyle buyurulur. (Çünkü) insan muhakkak taşkınlık eder. Kendisini müstağni görmekle)391
Bazen küfür zulme delalet eder. (Kâfirler ise hep o zalimlerdir.)392

Bazen ilacın fayda vermediği hastalığa delalet eder. ( Amma o küfre sa­panları ha uyarmışsın bunları hâ uyarmamışsın onlar birdir. İmana gel­mezler) 393 Kâfirlerin çokluğu kişinin bakmakla yükümlü olduğu kişilerin çokluğuna delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri; Rüyada küfür zulümdür. Dini­nin fesada uğradığını gören kimse, saçmalık ve arsızlık yapar. Aynı şeklide saçmalık ve arsızlık yaptığını gören kimsenin dini fesada uğrar. Rüyada sap­kınlık içinde olduğunu gören kimse hataya düşer. Aynı şekilde hata yap­tığını gören kimse de sapkınlığa düşer. Bir topluluğun içinde dininin fasid olduğunu gören kimse, bir topluluğun yanında yalancı şahitlikte bulunur. Bir tabirde; küfür hakkın inkârına delalet eder. Küfür kendisine iyilikte bulunan kimseyi inkâr etmektir.

Bazen küfür ölümün eşiğine geldikten sonra hastanın iyileşmesine de­lalet eder. Küfür dinde fitneye ve insan öldürmeye delalet eder.

Rüyanızda Küfür Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Küfür Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Küfür Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Küfür Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Küfür Rüya Tabiri , Rüyamda Küfür Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • cansu ;

    Abim bana ruyamda hic birsey yokken kufur etti.

    30 Ocak 2014 11:43