Bilgi Zamanı

Rüyada Küçük kuşlar Görmek

Rüyada Küçük kuşlar Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 2870 kez görüntülendi.

 

Rüyada Küçük kuşlar Görmek Anlamı :

 

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Küçük kuşlar avlanılmayan kuşlardır. Rüyada küçük kuşlar görmek, değersiz ve kendilerinde fayda ol­mayan topluluğa delalet eder.

Kuşlarla ilgilenen kimsenin rüyasında kuşların düştüğünü görmesi, oyuna, eğlenceye, mevkiye ve düşmanına galip gelmeye delalet eder. Sal­tanat sahibi kişinin bu tür kuşları görmesi, hileye, tuzağa ve şerre alamet­tir. İnsanın evcilleşen kuşları görmesi, eşine ve çocuklarına, evcilleşmeyen kuşlar görmesi yabancı ve zıt kutuptaki kişilerle ilişki kurmaya delalet eder.
Yırtıcı kuş görmek yabani ve haşarata, terbiye edilmiş av kuşu görmek faide ve rızıklara, eti yenen kuş görmek kolay kazanca, güzel sesli kuş gör­mek salih topluluğa, erkek kuş, adamlara, dişi kuş kadınlara delalet eder. Bilinmeyen bir kuş yabancılara, kendisinde hem yarar hemde zarar olan kuş görmek zorluktan sonra kolaylığa, hem gece hem gündüz çıkan kuş görmek aşırı ihtiyaca, sadece gece çıkan kuş görmek gizlenmek ve himayeye, ken­disinde sadece şer olan kuş görmek düşmanlara, kendisinde sadece hayır olan kuş görmek emniyete, helal kazanca ve elbiselere, gündüz çıkıp gece gizlenen kuş görmek çeşitli işlerden kazanç sağlamaya ve casusluğa delalet eder.

Gerçekte değeri olmayan bir kuşun rüyada kıymetli olduğunu görmek faize ve haksız kazanca, gerçekte uçamayan kuşun rüyada uçtuğunu görmek sözünü bozacağına ve fücura delalet eder. Bunların tersini görmekte aynı tabirdedir.
Bazı zaman çıkan, bazı zaman gizlenen kuşun zamanının dışında gör­mek, işlerini düzensiz yaptığına, yeni düşmanlara veya garip olaylara veya boş işlerle uğraşmaya delalet eder. Suda yaşayan kuş görmek temiz ve takva ehli olan kimselere delalet eder.

Bu tabir kuşlar hakkında genel bir anlatımdır. Anlatılmayan kuş çeşit­leri de bunlar üzerine kıyas edilir.

Rüyanızın anlamı burada tam olara yok ise rüyada kuş görmek sayfamızdaki tabiri gözden geçiriniz.

 

Rüyanızda Küçük kuşlar Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Küçük kuşlar Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Küçük kuşlar Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Küçük kuşlar Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Küçük kuşlar Rüya Tabiri , Rüyamda Küçük kuşlar Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • nuriye ;

    merhaba rüyamda, küçük çocuğun ağzından, küçük kuş çıktı.

    15 Aralık 2013 12:14
  • ZEYNEP ;

    rüyamda 3 tane deve gördüm bunlardan kaçarken yemyeşil kısa bodur ceviz ağacı tarlasından geçtim ve ağaçalrın arasında 3 tane küçük ağaçkakan kuşu gibi kuşlar gördüm

    05 Kasım 2012 13:29