Bilgi Zamanı

Rüyada Kovmak Görmek

Rüyada Kovmak Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 2137 kez görüntülendi.

 

Rüyada Kovmak Görmek Anlamı :

 

Rüyada kovmak hapse delalet eder. Memleketinden kovulduğunu gören kişi hapsedilir. Cennetten kovul­duğunu gören kişi fakirleşir. Bir âlimi kovduğunu gören kişi, ürkütücü bir işe maruz kalır. Kovulmak dindar kişi için taat ehlinden yüz çevirmeye ve eş­raftan olanlara boyun eğmeye, Bazende kovmak kovan kişideki noksanlığa delalet eder.

Rüyanızda Kovmak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Kovmak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Kovmak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Kovmak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Kovmak Rüya Tabiri , Rüyamda Kovmak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 2 Yorum )

  • emel kılıç ;

    Rüyamda çok çirkin bir büyücü ortaya oturtmuş birşeyler soruyordu bende allah diyordum Allah dediğim için beni defol git aramızda işin yok deyip kovdu..

    05 Ağustos 2013 11:21
  • Rana ;

    Rüyada banyo yapmak için banyoya girdim. Banyoda kızkardeşim de vardı birlikte banyo yapmaya başladık. O sırada evimize gelen erkek bir misafir banyo kapısının arkasından onunda banyo yaptığını farkettik. Kapının yapısı cam olduğu (pencereli) olduğu için bizim tarafımızdan görünüyordu. Bunu farkettikten sonra onun göremeyeceği bir şekilde banyoda herhangi bir yerde banyo yapmaya çalıştık. Üstelik üzerimiz de tamamen soyunuk değildi. Derken misafir banyoya girdi kapının eşiğinde rahat yıkanamadığı için hemde tam da gelip yanımıza oturdu. Bu duruma sinirlenip yanımdan hemen kovdum onu evimizde başka bir banyo var gidip orada yapsana dedim. Banyonun yerini tarif ettikten sonra bile kalkmadı. Sonra ona bi daha bağırdım. Oda sinirlenip kalktı hatta üstüne üstlük anladım iki kere söylemene gerek yok deyip çıktı. Rüyamda gördüğüm banyo iki oda genişliğindeydi ve kapısı da camlı idi. Aslında bizim evimizin banyosu bu kadr geniş değil üstelik kapısı da camlı değil. Lütfen rüyamı yorumlayabilir misiniz.. Teşekkür ederim..

    19 Ocak 2013 10:09