Bilgi Zamanı

Rüyada Köle Görmek

Rüyada Köle Görmek
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 1273 kez görüntülendi.

 

Rüyada Köle Görmek Anlamı :

 

Nablusi (rahmetullahi aleyh)Mn tabiriRüyada köle olduğunu gören kimse, kendisini köle yapan kişiyi tanıyorsa, onun iyiliklerini gördüğünden dolayı o kimseye boyun eğmesine delalet eder. Bazende bu rüya o kimsenin rüya sahibinden gördüğü hatalarından dolayı o kimsenin kendisine şantaj yaparak isteklerini yaptırmasına delalet eder. Bazende ondan yüksek mik­tarda borç almasına ve bunun karşılığında o kimseye boyun eğmesine ya da onun yanından işçi olarak çalışmasına bazende hastalanmasına ve o kişinin kendisine emir ve yasaklar koymasına delalet eder.

Efendisinin kendisini sattığını gören köle izzete ve yüceliklere nail olur. Bazende rüya sahibi tuzağa ve zillete düşer. Bazende bu rüya Yusuf (aleyhisselam)ın kıssasında olduğu gibi hayra delalet eder.

Köle olan kişinin rüyada hür olduğunu görmesi, zorluktan sonra kolay­lığa, musibetlerden kurtulmaya, borçlan ödemeye ve hastalıklardan şifa bulmaya delalet eder. Bazende Allah Tealaya hakkı ile kul olmasına ve onun emirlerini yerine getirmeye delalet eder. Rüyada köle görmek sıkıntıya delalet eder köle olduğunu gören kişi sıkıntıya maruz kalır.

Satıldığını gören kişi darlanır. Ancak kendisini kadın satın alırsa aldığı ücret mikta-nnca ikram görür. Kocası olmayan kadının kendisini cariye olarak görmesi evlenmesine, evli kadının rüyada kocasının kendisini sattığını görmesi, onu boşamasına delalet eder. Düşmanının kölesi olduğunu gören kişi, zelil ve perişan olur. Çünkü köleler efendileri katında zelildirler.

Rüyanızda Köle Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Köle Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Köle Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Köle Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Köle Rüya Tabiri , Rüyamda Köle Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER