Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Keler Görmek

Sponsorlu bağlantılar

 

Rüyada Keler Görmek Anlamı :

 

Rüyada keler yediğini gör­mek, zorlukla kazanılan rızka delalet eder.

Bir tabire göre keler; içi dışın­dan daha hayırlı olan kimseye delalet eder.

Rüyada keler söz gezdirmekle insanların arasını açan, düşmanlık ve kin ortaya çıkartan, kötülükleri öğre­tip iyilikleri yasaklayan kimseye delalet eder.

Rüyada keler yediğini görmek bir insanın gıybetini yapmaya, kelerin rüya sahibinin etinden yediğini gör­mek bir kimsenin o kişinin gıybetini yapmasına delalettir.

Rüyada keler fakirliğe, üzüntüye, düşkün kimseye ve şehirde yerleş­meyen bir kavimden olan zararlı kimseye delalet eder. Kelerin hastanın yanına girdiğini görmek hastanın ölümüne delalet eder.

Rüyanızda Keler Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Keler Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Keler Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Keler Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Keler Rüya Tabiri , Rüyamda Keler Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Kategori: Yaşam

3 Yorum Yapılmış.

  1. tahir aydınoğlu diyor ki:

    rüyamda evimin duvarında bir süleymancık gördüm. sonra kuyruğu küçük parçalara kopup kopan her parçadan hemen daha küçük süleymancıklar oluşuyordu. Bu ne anlama geliyor? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  2. ahmet arslan diyor ki:

    Rüyamda 2- 3 tane keler gördüm. Bunlardan bir tanesi havada uçuyordu. Düz duvara konup hızla ilerliyordu. Allah hayıra getirsin.

  3. dilara diyor ki:

    uyandığında keler görmek ne anlama gelir


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası