9:58 am - Çarşamba Eylül 3, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Keler Görmek

Cumartesi, 6 Ekim 2012, 22:41 | Yaşam | 3 Yorum
by dennyarcher
Sponsorlu bağlantılar

 

Rüyada Keler Görmek Anlamı :

 

Rüyada keler yediğini gör­mek, zorlukla kazanılan rızka delalet eder.

Bir tabire göre keler; içi dışın­dan daha hayırlı olan kimseye delalet eder.

Rüyada keler söz gezdirmekle insanların arasını açan, düşmanlık ve kin ortaya çıkartan, kötülükleri öğre­tip iyilikleri yasaklayan kimseye delalet eder.

Rüyada keler yediğini görmek bir insanın gıybetini yapmaya, kelerin rüya sahibinin etinden yediğini gör­mek bir kimsenin o kişinin gıybetini yapmasına delalettir.

Rüyada keler fakirliğe, üzüntüye, düşkün kimseye ve şehirde yerleş­meyen bir kavimden olan zararlı kimseye delalet eder. Kelerin hastanın yanına girdiğini görmek hastanın ölümüne delalet eder.

Rüyanızda Keler Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Keler Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Keler Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Keler Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Keler Rüya Tabiri , Rüyamda Keler Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

3 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Rüyada Keler Görmek"

  1. tahir aydınoğlu diyor ki:

    rüyamda evimin duvarında bir süleymancık gördüm. sonra kuyruğu küçük parçalara kopup kopan her parçadan hemen daha küçük süleymancıklar oluşuyordu. Bu ne anlama geliyor? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  2. ahmet arslan diyor ki:

    Rüyamda 2- 3 tane keler gördüm. Bunlardan bir tanesi havada uçuyordu. Düz duvara konup hızla ilerliyordu. Allah hayıra getirsin.

  3. dilara diyor ki:

    uyandığında keler görmek ne anlama gelir

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası