Bilgi Zamanı

Rüyada Keler Görmek

Rüyada Keler Görmek
06 Ekim 2012 - 22:41 'de eklendi ve 3179 kez görüntülendi.

 

Rüyada Keler Görmek Anlamı :

 

Rüyada keler yediğini gör­mek, zorlukla kazanılan rızka delalet eder.

Bir tabire göre keler; içi dışın­dan daha hayırlı olan kimseye delalet eder.

Rüyada keler söz gezdirmekle insanların arasını açan, düşmanlık ve kin ortaya çıkartan, kötülükleri öğre­tip iyilikleri yasaklayan kimseye delalet eder.

Rüyada keler yediğini görmek bir insanın gıybetini yapmaya, kelerin rüya sahibinin etinden yediğini gör­mek bir kimsenin o kişinin gıybetini yapmasına delalettir.

Rüyada keler fakirliğe, üzüntüye, düşkün kimseye ve şehirde yerleş­meyen bir kavimden olan zararlı kimseye delalet eder. Kelerin hastanın yanına girdiğini görmek hastanın ölümüne delalet eder.

Rüyanızda Keler Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Keler Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Keler Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Keler Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Keler Rüya Tabiri , Rüyamda Keler Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 4 Yorum )

 • Ebru ;

  Rüyamda duvarda yürüyen yaratığa benzeyen bir hayvan gördüm binamızın dışında en yukarı çıktı ve ordan düştü yanımıza doğru geldi ve at gibi kisnedi zararsızmis. O yukarı çıkarken biz aşağıdan seyrediyordu ve o esnada benim evin perdesinde de 2tane suleymancik vardi

  17 Ağustos 2016 08:22
 • tahir aydınoğlu ;

  rüyamda evimin duvarında bir süleymancık gördüm. sonra kuyruğu küçük parçalara kopup kopan her parçadan hemen daha küçük süleymancıklar oluşuyordu. Bu ne anlama geliyor? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  08 Eylül 2013 02:58
 • ahmet arslan ;

  Rüyamda 2- 3 tane keler gördüm. Bunlardan bir tanesi havada uçuyordu. Düz duvara konup hızla ilerliyordu. Allah hayıra getirsin.

  28 Mayıs 2013 13:07
 • dilara ;

  uyandığında keler görmek ne anlama gelir

  18 Nisan 2012 11:19