Rüyada Keler Görmek

3

 

Rüyada Keler Görmek Anlamı :

 

Rüyada keler yediğini gör­mek, zorlukla kazanılan rızka delalet eder.

Bir tabire göre keler; içi dışın­dan daha hayırlı olan kimseye delalet eder.

Rüyada keler söz gezdirmekle insanların arasını açan, düşmanlık ve kin ortaya çıkartan, kötülükleri öğre­tip iyilikleri yasaklayan kimseye delalet eder.

Rüyada keler yediğini görmek bir insanın gıybetini yapmaya, kelerin rüya sahibinin etinden yediğini gör­mek bir kimsenin o kişinin gıybetini yapmasına delalettir.

Rüyada keler fakirliğe, üzüntüye, düşkün kimseye ve şehirde yerleş­meyen bir kavimden olan zararlı kimseye delalet eder. Kelerin hastanın yanına girdiğini görmek hastanın ölümüne delalet eder.

Rüyanızda Keler Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Keler Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Keler Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Keler Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Keler Rüya Tabiri , Rüyamda Keler Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Share.

About Author

3 yorum

  1. tahir aydınoğlu on

    rüyamda evimin duvarında bir süleymancık gördüm. sonra kuyruğu küçük parçalara kopup kopan her parçadan hemen daha küçük süleymancıklar oluşuyordu. Bu ne anlama geliyor? Yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

  2. ahmet arslan on

    Rüyamda 2- 3 tane keler gördüm. Bunlardan bir tanesi havada uçuyordu. Düz duvara konup hızla ilerliyordu. Allah hayıra getirsin.

Sorunuzu veya Yorumunuzu Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz