Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Hasat Görmek

Sponsorlu bağlantılar

 

Rüyada Hasat Görmek Anlamı :

 

Rüyada ekininin hasat edil­diği yer savaş olan bir belde ya da cellâtların olduğu bir yerde ise, hasat aleti ile biçilen otlar gibi, insanların kılıçtan geçirileceğine, savaş olmayan bir yerde ve şehrin büyük bir camisinin olduğu yerde ya da evlerin arasında ekinlerin hasat edildiğini görmek, Allah Teala tarafından gönderilen veba ve taun hastalıklarına, çarşı pazarda ekinin hasat edilmesi, çarşı ehlinin kazancının artmasına ve kazançları ile mutlu ve huzurlu olacaklarına dela­let eder.

Mescitte ya da bir hayır kuruluşunda, aralarında yabancı kişi olmayan insanların ekini hasat etmeleri, her hasat eden kimse için iyilik ve güzel­liklere delalet eder. Ekini hayvan boyunduruğu ile hasat etmek, ekinin ol­gunlaştığı bir zamanda ise, hayra alamettir. Eğer hasat ekinin olgunlaşmasından önce ise, ekine gelecek bir afete ya da yiyeceklerde bozukluğa de­lalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada hasat zorluğun kolay­laşmasına, çabuk gelen rızka, bazende yıkıma ve nasihate delalet eder.

Hasat, hasat eden kimsenin kazandığı ecir ve sevaba işarettir. Eğer hasat vakti dışında olursa, ölüm ve savaşa delalettir. Ekinlerin yeşil olması gençlerin ölümüne, ekinlerin beyaz olması ihtiyarların ölümüne delalettir. Hasat edilmiş ekinlerin içinde gezinmek, mücahit saflarında yürümeye de­lalettir.

Rüyanızda Hasat Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Hasat Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Hasat Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Hasat Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Hasat Rüya Tabiri , Rüyamda Hasat Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Kategori: Yaşam


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası