Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

 

Rüyada Erkeklik uzvu Görmek Anlamı :

 

Rüyada erkeklik uzvu kişinin insanlar arasındaki hatırına, şerefine ya da çocuğuna delalet eder. Uzvun-daki fazlalık ya da noksanlık bunlardaki fazlalığa ya da noksanlığa delalet eder. Uzvunun normal miktarından uzun olması, üzüntü duymasına işaret tir. İki uzvu olan kimsenin bir çocuğu daha olur ya da insanlar arasındaki hatırı artar.

Uzvunun tamamını ya da bir kısmını koparttığını görmek, bir çocuğu­nun ölüp başka bir çocuğu olmasına ya da malını kaybedip tekrar mal ka­zanmaya delalettir. Uzvunun kesildiğini ve vücudundan ayrıldığını görmesi, ölümüne ya da çocuğunun ölümüne delalettir. Uzvunun kesilmesi bazende isminin ve zikrinin o beldeden ve mahalleden kesilmesine delalet eder.

Uzvun noksanlığı, ziyadesi, büyüklüğü ve küçüklüğü, eğer uzvun tek başı varsa tevili çocukta ve nesildedir. Eğer uzvun birçok başı varsa, bu durumda tevili kişinin şerefinde ve insanlar arasındaki hatırındadır.

Uzvun zayıf olması, çocuğun hastalanmasına, ya da şanını yitirmeye delalet eder. Rüyada bir kimsenin uzvunu emdiğini gören kimse, o kişinin hatırı ile hayat sürmesine delalettir.

Uzvunun açıkta olduğu halde ona bakmadığını ve utandığını görmesi ve insanların onun uzvuna bakmadığını görmesi, içinde bulunduğu hastalık, üzüntü, korku, ya da borç gibi zor durumlardan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada uzvundan meninin gelmesi, rüya sahibinin durumuna göre eline para geçmesine ve bununla mertebe kazanmasına delalet eder. Uz­vuna düğüm attığını gören kimsenin hayatı zorlaşır, geçimi sıkıntıya girer ve çocuğu sebebi ile zorluk çeker. Uzvunun karnına girmesi, şahitliği gizle-mesidir. Kamışını öptüğünü gören kimsenin oğlu yoksa oğlu olur. Eğer yolda olan çocukları varsa, onlar yolculuklarından döner ve onları öper.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada erkeklik uzvu mala, çocuğa ve ömüre delalettir. Uzvunun çirkin bir görüntüsü olmamakla birlikte büyüdüğünü ve uzadığını görmek, mal ve evladın çokluğuna delalet eder. Rüyada erkeklik uzvunu kaybettiğini ve bundan dolayı üzüldüğünü gören kimsenin çocuğu kaybolur ya da yolculuğa çıkar ve ondan haber ala­maz. Rüya sahibi hasta ise ölür, vali ise görevinden alınır. Uzvunun üç başı olduğunu gören kimsenin, üç çocuğu olur.

Uzvunun kesildiğini gören kimse, ölür ya da malı gider ya da çocukları ölür ya da erkek evladının nesli kesilir ya da beldesinden uzun yıllar gur­bette kalır. Elinde bir başkasının uzvunu tuttuğunu gören kimse, durumuna göre eline para geçer. Bir başkasının uzvunu ısırdığını gören kimse, o kişiyi sevdiğine ve onu aşırı bir şekilde övdüğüne delalet eder. Uzvunun kesildi­ğini ve kulağına konduğunu gören kimsenin kızı, kocası olmadığı halde ço­cuk doğurur.

Uzvundan sıcak ekmek çıktığını gören kimse, muhtaç kalır. Uzvunun hanımının avret mahallinde koptuğunu gören kimsenin hanımı hamile ise, doğan çocuk ölür ya da bostanının suyu kesilir. Yumurtalıkları­nın koptuğunu, uzvunun kaldığını gören kimsenin, kız çocukları tarafından nesli kesilir.

Hamile olan kadın kendisinde erkeklik uzvu olduğunu görmesi, erkek çocuğu olacağına, hamile değil ise ve bir erkek çocuğu varsa, bu çocuğun kavmine efendilik yapmasına delalet eder. Eğer hamile değil ise ve çocuğu da yoksa bu rüya, rüya sahibi kadının hiçbir zaman doğuramayacağına, çünkü bu kadın erkek gibi olduğuna işaret eder. Rüyada kadının sakalı olmasıda bu tevildedir.

Kadının kendisinde erkeklik uzvu olduğunu görmesi, onun sevicilik yaptığına, böyle bir ahlakı yok ise ve bekâr ise evlenmesine, evli ise bo­şanmasına da delalet eder.

Bir tabirde; kadının kendisinde erkeklik uzvu olduğunu ya da sakalı olduğunu ya da erkek elbisesi giydiğini görmesi, konuştuğunda kocasına baskın gelmesine delalet eder, denilmiştir.

Uzvunun dikildiğini görmek, çalışmasındaki kuvvete ve yetkisinin geri gelmesine delalettir. Uzvunun büyüdüğünü sertleştiğini ve boyunun başının üstüne ulaştığını görmesi, isminin her yerde duyulacağına, emrinin, şanının ve işinin yükselişine ve dünya lezzetlerini tatmasına delalet eder. Erkeklik uzvunun deliği meninin çıkması sebebi ile ebeveyne, doğuma neden olan yer olması sebebi ile hanıma, vücudun kuvvetine, akraba ve kardeşlere, konuşma ve belagata ve insanın sahip olduğu mülküne delalet eder.

Uzvunun başını öptüğünü gören kimsenin oğlu iyileşir, oğlu yok ise oğlu olur, oğulları yolda ise yoldan dönerler ve onları kucaklar ve öper.

Rüyada babasının uzvunun üzerinde kıllar bittiğini görmek, babasının ömrünün bittiğine, ya da ecelinin yaklaştığına delalet eder. Erkeklik uzvu­nun kadının avret mahalline dönüştüğünü gören kimse, gücünü ve kuvvetini kaybeder. Bir kadının avret mahalline dokunduğunu ve kadının avretini erkek uzvuna dönüştüğünü görmek, kadının yaratılışının değişmesine dela­let eder.
Hanımının erkeklik uzvu olduğunu gören kimsenin, insanlara efendilik yapan bir oğlu olduğuna, oğlu yoksa hiçbir zaman çocuğu olamayacağına, çocuğu olsa da buluğ çağına girmeden öleceğine delalet eder. Bazende bu rüya kadının değerine, mülküne ve insanlar katında uzvun büyüklüğü kadar şerefi olacağına delalet eder. Bir uzvun üzerinde başka bir uzvu olduğunu ya da uzvun üstünde ağaç ve bitki gibi şeyler bittiğini ve bunların faydasını kesmediğini ve zararda vermediğini görürse, bu rüya çocuklara, faydalara ve rızıklara delalet eder. Eğer bunlar zarar verirse, delaletinin kötü şeyler olduğuna işarettir.

Rüyada erkeklik uzvu başkaları için kendisini yoran elçi, casus, köle, binek, ortak, baba ve çocuk gibi kimselere delalettir. Uzvu kişinin mesle­ğine, tarlasını suladığı kovaya delalettir. Uzvunun uzun, dik ve güzel ol­ması, delalet ettiği elçi, casus, hizmetçi, binek, ortak, baba, ya da çocuk gibi kimselerinin halinin güzel olduğuna delalet eder. Bazende bu rüya kişi­nin dürüstlüğüne, malının çokluğuna, namusunu koruduğuna, hanımının sağlığına, Bazende kendisi yerine toprağını sulayan kimseye delalet eder. Rüya sahibi hasta ise hastalığından iyileşir. Üzüntü ve kederleri gider. Çünkü erkeklik uzvu kafanın rahat olduğu ve sağlığın yerinde olduğu za­manda dikleşir.

Silahı olan kimse için tenasül uzvu, ok ve mızrağa, çiftçi için kazma ve küreğine, marangoz için burgusuna, demirci için körüğüne, yazar için kalemine, hacamatçının neşterine, kasabın bıçağına, ağlayan göze, tek gözlü kimseye, geceleri yayılan ve sonra yuvalarına çekilen hayvanlara de­lalet eder. Uzvunun kesilmiş olduğunu ya da siyah olduğunu ya da zayıf veya inmiş olduğunu görmek, yukarıda sayılan kimselerin halinin kötülü­ğüne delalet eder.

Tenasül uzvunda ve makatta görülen hastalık ya da noksanlık bu uzuvların temizliğine ve temizliğin kendisi ile yapılması caiz olan su, tas gibi maddelere delalet eder.

Uzvu ile oynadığını gören kimse, ilim ehlinden ise kendisinde unut­kanlık arız olur. Uzvunun demir, bakır gibi ya da mücevherattan bir mad­deye dönüştüğünü gören kimse zenginleşir ya da nesli kesilir veya rahatı kaçar. Çünkü uzvun bunlardan olması onun faydasını götürür. Uzvunun üze­rinde kılıf olduğunu görmek, dünya malında artışa işarettir. Uzvunun üze­rinde yara olduğunu görmek, çirkin sözler söylemesine delalettir. Bir kimsenin rüya sahibinin uzvuna dokunduğunu görmesi, rahatlamaya ve izzete delalettir. Sünnet olduğunu görmek, dinde doğruluğa delalet eder.

Rüyanızda Erkeklik uzvu Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Erkeklik uzvu Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Erkeklik uzvu Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Erkeklik uzvu Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Erkeklik uzvu Rüya Tabiri , Rüyamda Erkeklik uzvu Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Kategori: Yaşam

21 Yorum Yapılmış.

 1. nizamettin diyor ki:

  merhabalar ruyamda erkeklik organimi kestim coğaltıyotum anlami ne ?tesekkurler

 2. kadir diyor ki:

  Ruyamda penisimin bir kismini kesip kesilen parcayi köprünün altına atiyordum. Sonra da arkadasimla birlikte bi hastanenin icinde sargiya sardirabilecegimiz bir doktor aradık uzun vir sure ama bulamadik.

 3. Hatice diyor ki:

  S.a. Dün erkek arkadaşimdan ayrıldım…Sabah namazımı kılıp yatmıştım. Rüyada bir kadın benimle sevişiyordu. Üstüme çıkmış erkek uzuvu şeyime sürütüyordu.İlk başta birşey hissetmedim çünkü tanımadığım bir kadın…kadın olmasından rahatsız olmuştum .Daha sonra onda bulunan erkek c. organını elimle daha çok kendime sürtmesine izin verdim. Ondan sonra sabah abdestimi bozacak diye düşündüm boşalmadan uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

 4. Ceylan diyor ki:

  Sa rüyamda eşimin erkeklik uzvumu emdiğini gördüm ayrıca esim carsaf gıyınmiş halde bana doğru geliyor bi anda esim başka yerdeymiş başında beyaz bir örtü ve beyaz elbiseye dururken yanına vardım yorumlarsanız sevinirim inş Allah haır olur

 5. mehmet ... diyor ki:

  ruyamda idrarımı zorlanarak az akıyordu baktım penisin ucu kopmuş icine bakıyordum boş boro et renginde

 6. kötü bir ruyaydı diyor ki:

  s.a. rüyamda erkeklik organım bir el, pençe tarafından kökünden koparılıyor, vede ben bunu görüyorum. Bir insanla mahluk arasında gözleri bana sinirle bakan bir varlık tarafından koparılıyor, bu rüya sonunda şiddetle uyandım vede içimi belirsiz bir korku aldı. Rüyamı size zahmet yorumlarsanız sevinirim.

 7. ece diyor ki:

  kendım bekar ve bakıre bır genc kızım ruyamda erkek arkadaşımla yattıgımı gördüm erkeklik organının kendi organımda oldugunu ve canımın cok yandıgını ve daha sonrada erkek arkadasımın üzerinde oldugumu penısını elimle tutum kendı organıma doğrusoktum lavoboya gıttımı idrarımı yaptıgımı gördüm ruyam cok uzun ve cok karısık ve daha sonra hatırladıklarımın devamı da işyerinden patronumum br camının önünde oldugunu seyrediyor ben namaz kılıcakmısınız diyıp evet dedi taş uzerinde namaz kılıcakken uzerimdeki ceketimi cıkardım onune serdim bası yere topraga gelmesin rahat kılsın diıye

 8. fulya diyor ki:

  slm ben rüyamda erkek penisinin kendimde çıktığını ona dokununca büyüdüğünü grdm rica etsem bu rüyanın anlamını yazabilirmisiniz

 9. Asdfg diyor ki:

  Ruyamda annemın erkek kardesımın erkeklık organını cınnet gecırerek keserek uzunluunu kısatıyor..

 10. gökmen diyor ki:

  ruyamda cınsel organım kopmus ama ben farkında degılım ve ben onu alıp sarı bır havluya sarıyorum ve koptunu anlıyorum ama acı hıssetmıyorum yıne ben sıze yazıyorum ama en ıyısını rabbım bılır hayr olsun ınsallah bayramınız mubarek olsun

 11. omer diyor ki:

  ben ruyamda penisim in dimdik ve hafif parlak bisekilde gordum

 12. derviş ali kılıç diyor ki:

  Rüyamda kendi uvzumu emiyordum. Ancak bununla ilgili düzgün bir tabir bulamadım.

 13. mhtrm diyor ki:

  ben de ruyamda tenasul uzvumun uzadığını lakin kesilerek elime verildiğini gördüm,ilk önce seviniyordum sonra napacam ben şimdi diyordum

 14. bayram diyor ki:

  s.a rüyamda uvzumun kafası çıkıyordu bir kapak gibi ama altında aynısından uvzumun kafası duru yordu

 15. ast diyor ki:

  rüyamda cinsel organımı kesip pişirdikten sonra yemeğe çalışıyordum ama yemekten vazgeçip yerine dikmeye çalışıyordum sonra her nedense müsait bir yer bulamıyordum.yorumunuz için tşk ederim.

  • naciye diyor ki:

   Bn önce bir erkekten kaçıyorum sonra bu kaçtığım erkeğin mutfak gibi bir yerde arkasına geçip penisini elliyorum penisini iyice yukarıya omuzuna dogru çekmiş bir şekilde görüyorum ilk defa böyle bir rüya görüyorum yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim ..

 16. esma diyor ki:

  s.a ben rüyamda başka birisinin erkeklik organını gördüm ama öğle tanınıdık biri degil ayrıca ayakta duran ve elinde tutan biriydi yüzünü görmüyorum elinde tutuyor bkesilmiş elinde tutuyordu nasıl anlatsam elinde yumurtalikları ile tam şekildeydi rengi açık ve görüntüsü güzeldi sonra onu elinden aldım ve penisine dokunmadan sadece yumurtasından birini aldım kesmeden bişi yapmadan ögle elime geldi sonra onu kesmeye kararverdim tam kesecekken birde baktımki rengi siyahlaşmış vazgeçtim sonra o yüzünü görmediğim sadece elini gördüğüm kişinin elinde başka bir tam bir organ daha tutuyor ama bu büyük sanki yumurtalikları keçi memesine benziyor rengi önceki gördüğümden koyu hatta içimden diyorumki keçinin organı bu ve uyandım tabirleri inceledim ve buna yakın bişi bulamadım çok merak ediyorum youmlarsanız çok sevinirim iyigünler


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası