Bilgi Zamanı

Rüyada Erkeklik uzvu Görmek

Rüyada Erkeklik uzvu Görmek
14 Ocak 2018 - 22:16 'de eklendi ve 16560 kez görüntülendi.

 

Rüyada Erkeklik uzvu Görmek Anlamı :

 

Rüyada erkeklik uzvu kişinin insanlar arasındaki hatırına, şerefine ya da çocuğuna delalet eder. Uzvun-daki fazlalık ya da noksanlık bunlardaki fazlalığa ya da noksanlığa delalet eder. Uzvunun normal miktarından uzun olması, üzüntü duymasına işaret tir. İki uzvu olan kimsenin bir çocuğu daha olur ya da insanlar arasındaki hatırı artar.

Uzvunun tamamını ya da bir kısmını koparttığını görmek, bir çocuğu­nun ölüp başka bir çocuğu olmasına ya da malını kaybedip tekrar mal ka­zanmaya delalettir. Uzvunun kesildiğini ve vücudundan ayrıldığını görmesi, ölümüne ya da çocuğunun ölümüne delalettir. Uzvunun kesilmesi bazende isminin ve zikrinin o beldeden ve mahalleden kesilmesine delalet eder.

Uzvun noksanlığı, ziyadesi, büyüklüğü ve küçüklüğü, eğer uzvun tek başı varsa tevili çocukta ve nesildedir. Eğer uzvun birçok başı varsa, bu durumda tevili kişinin şerefinde ve insanlar arasındaki hatırındadır.

Uzvun zayıf olması, çocuğun hastalanmasına, ya da şanını yitirmeye delalet eder. Rüyada bir kimsenin uzvunu emdiğini gören kimse, o kişinin hatırı ile hayat sürmesine delalettir.

Uzvunun açıkta olduğu halde ona bakmadığını ve utandığını görmesi ve insanların onun uzvuna bakmadığını görmesi, içinde bulunduğu hastalık, üzüntü, korku, ya da borç gibi zor durumlardan kurtulmasına delalet eder.

Rüyada uzvundan meninin gelmesi, rüya sahibinin durumuna göre eline para geçmesine ve bununla mertebe kazanmasına delalet eder. Uz­vuna düğüm attığını gören kimsenin hayatı zorlaşır, geçimi sıkıntıya girer ve çocuğu sebebi ile zorluk çeker. Uzvunun karnına girmesi, şahitliği gizle-mesidir. Kamışını öptüğünü gören kimsenin oğlu yoksa oğlu olur. Eğer yolda olan çocukları varsa, onlar yolculuklarından döner ve onları öper.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada erkeklik uzvu mala, çocuğa ve ömüre delalettir. Uzvunun çirkin bir görüntüsü olmamakla birlikte büyüdüğünü ve uzadığını görmek, mal ve evladın çokluğuna delalet eder. Rüyada erkeklik uzvunu kaybettiğini ve bundan dolayı üzüldüğünü gören kimsenin çocuğu kaybolur ya da yolculuğa çıkar ve ondan haber ala­maz. Rüya sahibi hasta ise ölür, vali ise görevinden alınır. Uzvunun üç başı olduğunu gören kimsenin, üç çocuğu olur.

Uzvunun kesildiğini gören kimse, ölür ya da malı gider ya da çocukları ölür ya da erkek evladının nesli kesilir ya da beldesinden uzun yıllar gur­bette kalır. Elinde bir başkasının uzvunu tuttuğunu gören kimse, durumuna göre eline para geçer. Bir başkasının uzvunu ısırdığını gören kimse, o kişiyi sevdiğine ve onu aşırı bir şekilde övdüğüne delalet eder. Uzvunun kesildi­ğini ve kulağına konduğunu gören kimsenin kızı, kocası olmadığı halde ço­cuk doğurur.

Uzvundan sıcak ekmek çıktığını gören kimse, muhtaç kalır. Uzvunun hanımının avret mahallinde koptuğunu gören kimsenin hanımı hamile ise, doğan çocuk ölür ya da bostanının suyu kesilir. Yumurtalıkları­nın koptuğunu, uzvunun kaldığını gören kimsenin, kız çocukları tarafından nesli kesilir.

Hamile olan kadın kendisinde erkeklik uzvu olduğunu görmesi, erkek çocuğu olacağına, hamile değil ise ve bir erkek çocuğu varsa, bu çocuğun kavmine efendilik yapmasına delalet eder. Eğer hamile değil ise ve çocuğu da yoksa bu rüya, rüya sahibi kadının hiçbir zaman doğuramayacağına, çünkü bu kadın erkek gibi olduğuna işaret eder. Rüyada kadının sakalı olmasıda bu tevildedir.

Kadının kendisinde erkeklik uzvu olduğunu görmesi, onun sevicilik yaptığına, böyle bir ahlakı yok ise ve bekâr ise evlenmesine, evli ise bo­şanmasına da delalet eder.

Bir tabirde; kadının kendisinde erkeklik uzvu olduğunu ya da sakalı olduğunu ya da erkek elbisesi giydiğini görmesi, konuştuğunda kocasına baskın gelmesine delalet eder, denilmiştir.

Uzvunun dikildiğini görmek, çalışmasındaki kuvvete ve yetkisinin geri gelmesine delalettir. Uzvunun büyüdüğünü sertleştiğini ve boyunun başının üstüne ulaştığını görmesi, isminin her yerde duyulacağına, emrinin, şanının ve işinin yükselişine ve dünya lezzetlerini tatmasına delalet eder. Erkeklik uzvunun deliği meninin çıkması sebebi ile ebeveyne, doğuma neden olan yer olması sebebi ile hanıma, vücudun kuvvetine, akraba ve kardeşlere, konuşma ve belagata ve insanın sahip olduğu mülküne delalet eder.

Uzvunun başını öptüğünü gören kimsenin oğlu iyileşir, oğlu yok ise oğlu olur, oğulları yolda ise yoldan dönerler ve onları kucaklar ve öper.

Rüyada babasının uzvunun üzerinde kıllar bittiğini görmek, babasının ömrünün bittiğine, ya da ecelinin yaklaştığına delalet eder. Erkeklik uzvu­nun kadının avret mahalline dönüştüğünü gören kimse, gücünü ve kuvvetini kaybeder. Bir kadının avret mahalline dokunduğunu ve kadının avretini erkek uzvuna dönüştüğünü görmek, kadının yaratılışının değişmesine dela­let eder.
Hanımının erkeklik uzvu olduğunu gören kimsenin, insanlara efendilik yapan bir oğlu olduğuna, oğlu yoksa hiçbir zaman çocuğu olamayacağına, çocuğu olsa da buluğ çağına girmeden öleceğine delalet eder. Bazende bu rüya kadının değerine, mülküne ve insanlar katında uzvun büyüklüğü kadar şerefi olacağına delalet eder. Bir uzvun üzerinde başka bir uzvu olduğunu ya da uzvun üstünde ağaç ve bitki gibi şeyler bittiğini ve bunların faydasını kesmediğini ve zararda vermediğini görürse, bu rüya çocuklara, faydalara ve rızıklara delalet eder. Eğer bunlar zarar verirse, delaletinin kötü şeyler olduğuna işarettir.

Rüyada erkeklik uzvu başkaları için kendisini yoran elçi, casus, köle, binek, ortak, baba ve çocuk gibi kimselere delalettir. Uzvu kişinin mesle­ğine, tarlasını suladığı kovaya delalettir. Uzvunun uzun, dik ve güzel ol­ması, delalet ettiği elçi, casus, hizmetçi, binek, ortak, baba, ya da çocuk gibi kimselerinin halinin güzel olduğuna delalet eder. Bazende bu rüya kişi­nin dürüstlüğüne, malının çokluğuna, namusunu koruduğuna, hanımının sağlığına, Bazende kendisi yerine toprağını sulayan kimseye delalet eder. Rüya sahibi hasta ise hastalığından iyileşir. Üzüntü ve kederleri gider. Çünkü erkeklik uzvu kafanın rahat olduğu ve sağlığın yerinde olduğu za­manda dikleşir.

Silahı olan kimse için tenasül uzvu, ok ve mızrağa, çiftçi için kazma ve küreğine, marangoz için burgusuna, demirci için körüğüne, yazar için kalemine, hacamatçının neşterine, kasabın bıçağına, ağlayan göze, tek gözlü kimseye, geceleri yayılan ve sonra yuvalarına çekilen hayvanlara de­lalet eder. Uzvunun kesilmiş olduğunu ya da siyah olduğunu ya da zayıf veya inmiş olduğunu görmek, yukarıda sayılan kimselerin halinin kötülü­ğüne delalet eder.

Tenasül uzvunda ve makatta görülen hastalık ya da noksanlık bu uzuvların temizliğine ve temizliğin kendisi ile yapılması caiz olan su, tas gibi maddelere delalet eder.

Uzvu ile oynadığını gören kimse, ilim ehlinden ise kendisinde unut­kanlık arız olur. Uzvunun demir, bakır gibi ya da mücevherattan bir mad­deye dönüştüğünü gören kimse zenginleşir ya da nesli kesilir veya rahatı kaçar. Çünkü uzvun bunlardan olması onun faydasını götürür. Uzvunun üze­rinde kılıf olduğunu görmek, dünya malında artışa işarettir. Uzvunun üze­rinde yara olduğunu görmek, çirkin sözler söylemesine delalettir. Bir kimsenin rüya sahibinin uzvuna dokunduğunu görmesi, rahatlamaya ve izzete delalettir. Sünnet olduğunu görmek, dinde doğruluğa delalet eder.

Rüyanızda Erkeklik uzvu Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Erkeklik uzvu Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Erkeklik uzvu Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Erkeklik uzvu Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Erkeklik uzvu Rüya Tabiri , Rüyamda Erkeklik uzvu Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 36 Yorum )

 • Yusuf davazlı ;

  Rüyamda erkek uzvunda bembeyaz kanatlar ve üç tanede yılan dili vardı ne anlama geliyor

  14 Ocak 2018 22:16
 • mustafa ;

  penisimin basindaki Kaba etin kopardim
  ne anlama gelir ki

  22 Şubat 2017 14:30
 • Hüdai gözübenli ;

  Bir kaza sonucu penisim düzgün bir şekilde dibinden kesilmiş ve kesik penisle birlikte bir sağlık kuruluşuna gidiyorum orda penisi dikiyorlar ama orda bir başkası intahar etmek istemiş aynı dibden oda kendi kesmiş olcak ya intihar edenin penisini bana dikmişler o penis benimkinden uzun diken sağlıkcıya soruyorum yanlışlığı düzeltelim doku tutmazssa diyorum cevabı doku tutmasa şimdiye belli olurdu devam et hem bu daha uzun diyor. bu ruyayı görmeden önce tel sevgilimle seks muhabbeti yapmıştık ondanmı anlam nedir tşk

  18 Şubat 2017 08:46
 • Ayşe pektaş ;

  RÜYAMDA EŞİM MAKASLA PENİSİNİN BAŞINI KESTİ….

  03 Aralık 2016 22:33
 • Aydın atlı ;

  Rüyam da kalkmış vaziyetteki penisimi kestim.8-10 dilim yaptım.iş.arkadaşımın tavsiyesi ile suda haşladım onları yedim.sonra baktığımda haşlamayı unuttuğum2-3 dilim daha başka kapta kaldığını gördüm.rabbim hayırlara vesile etsin rüyamım yorumunu bana bildirebilirmisiniz

  06 Kasım 2016 12:28
 • ali sakalli ;

  Hocam merhaba, rüyamda penisimi kesip başka bir penis diktiler, uzunlamsina ortadan kestiler, hiç vakit kaybetmek sizin de yeniden, yeni baska bir parça diktiler. İnceler ve yorumlrmisniz.

  05 Kasım 2016 08:12
 • Hamit sen ;

  Rüyamda çişimi yaparken bi anda penisimin basi koptu yerine tekrar çikiyordu fakat yanimda bir bayanla beraber izliyoduk bi anda ici gorunuyodu basi buyurken yuzeysel olarak bi anda sanki dünyanin disindan bakar gibi bir görüntü oluştu penisin basinda sular yukselerek penisimi buyutuyordu ayni jelibon gibi ici görunuyodu kopan basida ayni jelibon gibiydi nedir vunun yorumu acaba tesekkurler

  19 Ağustos 2016 11:06
 • Mustafa Özcan ;

  Merhaba hocam bende doğuştan daha doğrusu bebeklikten beri denge bozukluğu var.Yani ellerde ve ayaklarda denge sorunu var,bu yüzden çalışmışlığımda yok.Şu anda 38 yaşındayım.Bundan 10 yıl önce nöroloji doktoruna gittim,senin hücrelerin zayıf,hücrelerin yüzde 20 si sağlam,yüzde 80i zayıf dedi.Evlenmeyi de çok istiyorum.Ama normalde penisimde sertleşme oluyor fakat kadının veya kızın yanına yatıpta cinsel ilişki yaparken sertleşme olmaz diye korkuyorum benim hiçbir kadınla veya kızla yatıpta cinsel ilişkim olmadı.Hocam sizden öğrenmek istediğim şu:Evlenmeden önce kadın veya kızla yatıpta cinsel ilişki yapsam başarılı olur muyum?Birde bende 22 yıldır epilepsi(sara) hastalığı var.O zaman nöbet geçiriyordum.Ancak 1999’da Bursa da bir doktora gittim ve iki çeşit ilaç verdi.O zamandan bu zamana kadar ilaçları kullanıyorum hiç nöbet geçirmedim.Fakat bu yüzdende yani epilepsi hastalığımdan dolayı kadınla veya kızla cinki sorumsel ilişki yaparken hastalık girer diye korkuyorum.Lütfen hocam bu sorduğum sorularımı cevaplayın.

  24 Nisan 2016 14:09
 • Korku ;

  Rüyamda penisimin ucunu kestim ve dogradim domatesle pişirdim bir adam vardı yiyecekti yemedi ben yiyecek oldum midem bulandı uyandim

  15 Mart 2016 22:31
 • Songül ;

  Rüyamda kocamin penisi kopmus ve ellimdeydi bitkin di ben büyüttüm ne anlama geliyor ruyam

  14 Şubat 2016 01:08
 • Ulaş ;

  Ben rüyamda , kendi cinsel organını gördüm fakat yanından bir uzva benzeyen mantar şeklinde fakat ince uzun bişey gördüm kesip keşfetmeye doktora gitmeyi falan düşündüm. Tabiri nedir. Ondan öncede arabanın tekerleri insanca söküldüğünü eski bir teker takıldığı gördüm aynı gece

  19 Ocak 2016 15:02
 • serkan ;

  Rüyamda komşumun evleneceği kızla ilişkiye girdim sonra o benim cinsel organımı makasla kesti ama benim rızam ile ben tebessüm ediyordum sonra ailem kesilen organımı bulup hastahaneye diktirmeye götürdüler

  28 Kasım 2015 01:14
 • Dilber ;

  Rüyamda önümüzde bir sürü koyun kocaman iri bi koyun yaralı konuşmuyor diğeride oğlak insan gibi konuşuyor eşimin ölen amcasının eşi ben soldayim yengem sağda ben kocan başkası diyorum yengemde ölen kocasını soruyor nasıl iyi mi diye oğlak ta apursa da kopursede gitti işte ama iyi diyor uyandigimda ağzımdan tükürük ler çıkmış bal gam da boğazına yapılmıştı böyle bir rüya Hayır olur inşallah

  21 Haziran 2015 15:38
 • Dilber ;

  Annemle konuşuyoruz dayinin cinsel organını kökten kesmisler diyor

  21 Haziran 2015 13:14
 • abdullah ;

  rüyamda arkadaşlarimla toplu bi yemekteyim arkadaşimin amcasi başka birinin penisini getiriyor ve yüzüyor sonra pişiriyor hayırlara vesile olsun ama o penisi yiyen olmuyor

  16 Haziran 2015 08:57
 • nizamettin ;

  merhabalar ruyamda erkeklik organimi kestim coğaltıyotum anlami ne ?tesekkurler

  19 Kasım 2014 10:51
 • kadir ;

  Ruyamda penisimin bir kismini kesip kesilen parcayi köprünün altına atiyordum. Sonra da arkadasimla birlikte bi hastanenin icinde sargiya sardirabilecegimiz bir doktor aradık uzun vir sure ama bulamadik.

  17 Ocak 2014 10:39
 • Hatice ;

  S.a. Dün erkek arkadaşimdan ayrıldım…Sabah namazımı kılıp yatmıştım. Rüyada bir kadın benimle sevişiyordu. Üstüme çıkmış erkek uzuvu şeyime sürütüyordu.İlk başta birşey hissetmedim çünkü tanımadığım bir kadın…kadın olmasından rahatsız olmuştum .Daha sonra onda bulunan erkek c. organını elimle daha çok kendime sürtmesine izin verdim. Ondan sonra sabah abdestimi bozacak diye düşündüm boşalmadan uyandım. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

  17 Ekim 2013 14:05
  • semiha ;

   Rüyamda çocuk penisi büyüklüğünde penisim varmış ve sünnet olmak için bekliyordum

   01 Kasım 2013 11:00
 • Ceylan ;

  Sa rüyamda eşimin erkeklik uzvumu emdiğini gördüm ayrıca esim carsaf gıyınmiş halde bana doğru geliyor bi anda esim başka yerdeymiş başında beyaz bir örtü ve beyaz elbiseye dururken yanına vardım yorumlarsanız sevinirim inş Allah haır olur

  28 Eylül 2013 01:22
 • mehmet ... ;

  ruyamda idrarımı zorlanarak az akıyordu baktım penisin ucu kopmuş icine bakıyordum boş boro et renginde

  16 Eylül 2013 18:00
 • kötü bir ruyaydı ;

  s.a. rüyamda erkeklik organım bir el, pençe tarafından kökünden koparılıyor, vede ben bunu görüyorum. Bir insanla mahluk arasında gözleri bana sinirle bakan bir varlık tarafından koparılıyor, bu rüya sonunda şiddetle uyandım vede içimi belirsiz bir korku aldı. Rüyamı size zahmet yorumlarsanız sevinirim.

  09 Eylül 2013 20:56
 • ece ;

  kendım bekar ve bakıre bır genc kızım ruyamda erkek arkadaşımla yattıgımı gördüm erkeklik organının kendi organımda oldugunu ve canımın cok yandıgını ve daha sonrada erkek arkadasımın üzerinde oldugumu penısını elimle tutum kendı organıma doğrusoktum lavoboya gıttımı idrarımı yaptıgımı gördüm ruyam cok uzun ve cok karısık ve daha sonra hatırladıklarımın devamı da işyerinden patronumum br camının önünde oldugunu seyrediyor ben namaz kılıcakmısınız diyıp evet dedi taş uzerinde namaz kılıcakken uzerimdeki ceketimi cıkardım onune serdim bası yere topraga gelmesin rahat kılsın diıye

  26 Ağustos 2013 02:28
  • ali ;

   kizim sen yarra yemissin

   30 Eylül 2013 15:32
  • ahmet ;

   çok karmaşık cinsel ilişki mala rızka delalet eder ama sen kendini daha iyi bilirsin nefislerimiz yaramazlık isterler tesiride olabilir

   24 Kasım 2013 19:03
 • fulya ;

  slm ben rüyamda erkek penisinin kendimde çıktığını ona dokununca büyüdüğünü grdm rica etsem bu rüyanın anlamını yazabilirmisiniz

  14 Ağustos 2013 10:57
 • Asdfg ;

  Ruyamda annemın erkek kardesımın erkeklık organını cınnet gecırerek keserek uzunluunu kısatıyor..

  11 Ağustos 2013 11:04
 • gökmen ;

  ruyamda cınsel organım kopmus ama ben farkında degılım ve ben onu alıp sarı bır havluya sarıyorum ve koptunu anlıyorum ama acı hıssetmıyorum yıne ben sıze yazıyorum ama en ıyısını rabbım bılır hayr olsun ınsallah bayramınız mubarek olsun

  09 Ağustos 2013 02:39
 • omer ;

  ben ruyamda penisim in dimdik ve hafif parlak bisekilde gordum

  24 Temmuz 2013 13:11
 • derviş ali kılıç ;

  Rüyamda kendi uvzumu emiyordum. Ancak bununla ilgili düzgün bir tabir bulamadım.

  26 Haziran 2013 15:18
 • mhtrm ;

  ben de ruyamda tenasul uzvumun uzadığını lakin kesilerek elime verildiğini gördüm,ilk önce seviniyordum sonra napacam ben şimdi diyordum

  17 Haziran 2013 00:49
 • bayram ;

  s.a rüyamda uvzumun kafası çıkıyordu bir kapak gibi ama altında aynısından uvzumun kafası duru yordu

  20 Mart 2013 11:26
 • ast ;

  rüyamda cinsel organımı kesip pişirdikten sonra yemeğe çalışıyordum ama yemekten vazgeçip yerine dikmeye çalışıyordum sonra her nedense müsait bir yer bulamıyordum.yorumunuz için tşk ederim.

  29 Temmuz 2012 11:44
  • naciye ;

   Bn önce bir erkekten kaçıyorum sonra bu kaçtığım erkeğin mutfak gibi bir yerde arkasına geçip penisini elliyorum penisini iyice yukarıya omuzuna dogru çekmiş bir şekilde görüyorum ilk defa böyle bir rüya görüyorum yorumlarsanız çok sevinirim teşekkür ederim ..

   11 Eylül 2013 21:43
 • esma ;

  s.a ben rüyamda başka birisinin erkeklik organını gördüm ama öğle tanınıdık biri degil ayrıca ayakta duran ve elinde tutan biriydi yüzünü görmüyorum elinde tutuyor bkesilmiş elinde tutuyordu nasıl anlatsam elinde yumurtalikları ile tam şekildeydi rengi açık ve görüntüsü güzeldi sonra onu elinden aldım ve penisine dokunmadan sadece yumurtasından birini aldım kesmeden bişi yapmadan ögle elime geldi sonra onu kesmeye kararverdim tam kesecekken birde baktımki rengi siyahlaşmış vazgeçtim sonra o yüzünü görmediğim sadece elini gördüğüm kişinin elinde başka bir tam bir organ daha tutuyor ama bu büyük sanki yumurtalikları keçi memesine benziyor rengi önceki gördüğümden koyu hatta içimden diyorumki keçinin organı bu ve uyandım tabirleri inceledim ve buna yakın bişi bulamadım çok merak ediyorum youmlarsanız çok sevinirim iyigünler

  25 Temmuz 2012 12:58
  • ahmet ;

   sadaka ver elin günaha uzanmış tövbe et derim

   24 Kasım 2013 19:06