Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Başak Görmek

Sponsorlu bağlantılar

 

Rüyada Başak Görmek Anlamı :

 

Rüyada insanın elinde tuttuğu ya da bir kabın içine koyduğu bir demet başak görmesi, başkasının kazancından geçinmeye veya ilim öğrenmeye delalet eder.

Bir insanın tarlasından dağınık halde başaklar topladığını gören kimse, tarla sahibinden dağınık mallar elde eder. Vakti olmadığı halde başakların hasat edildiğini görmek, o yerde ölüm olacağına ya da savaşa işaret eder. Eğer başaklar sarı ise, yaşlı kimselerin ölümüne yeşil ise, genç kimselerin ölmesine delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada başak görmek katlanarak artan mala delalet eder. Biçilmemiş yeşil başak rızka ve bolluğa delalet eder. Kuru başak verimsizliğe ve kuraklığa delalet eder. Bazen buğday başaklan her başağın mükâfatın kat kat artmasına delalet ettiği gibi, sıkıntıya ve zorluğa da delalet eder. Başak görmek yıllara, aylara ve günlere delalet eder. Bazende dünya mallarına ve onların saklandığı yerlere delalet eder.

Sahibini tanıdığı ekinden ayrı ayrı başaklar topladığını gören kişi, onun sahibinden ayrı ayrı mala nail olur.

Rüyanızda Başak Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Başak Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Başak Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Başak Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Başak Rüya Tabiri , Rüyamda Başak Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Kategori: Yaşam

1 Yorum Yapılmış.

  1. turan diyor ki:

    rüyamda bir dağın başındaydık her yanımızda sarı ve içlerınde siyah siyah buğdaylar gördüm yanımda bi çoban vardı uzanmıştı koyunları tarlaya girip buğdayları yiyordu bu ne anlama geliyor?


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası