Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Avret Mahalli Görmek

Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Avret Mahalli Görmek Anlamı :

 

Rüyada kadının avret mahalli kurtuluşa delalettir. Kadının rüyada avret mahalline su girdiğini görmesi erkek çocukla rızıklanmasına delalettir. Avret mahallinin demirden ya da bakırdan olduğunu görmesi isteğine ulaşmasından ümidini kesmesine delalettir. Erkeğin erkeklik uzvunun haricinde başka bir şeyle kadının avret mahalline girdiğini görmesi o kadın tarafından gelecek noksan ve zayıf kurtuluşa delalettir. Tanımadığı bir kadının avret mahallini ısırdığını görmek dünyevi bir kurtuluşa delalettir. Bir cariyenin avret mahallini görmek hayra ve kurtuluşa delalettir. Bir kadının bakır ile kaplanmış avret mahalline dokunduğunu görmek o kadından bir şey istediğine ancak ondan ümidini kesmesine delalettir.

Kadının avret mahallinin arka tarafında olduğunu görmek düşmanının eline geçecek bir hayra delalettir. Avret mahallinin küçük olduğunu görmek düşmanına galip gelmeye, avret mahallinin büyük olduğunu görmek düşmanının kendisine galip gelmesine delalettir. Erkeklik uzvunun, avret mahalline dönüştüğünü görmek kuvvetten sonra zayıflığa düşmeye delalet eder.

Hanımının erkeklik uzvu olduğunu görmek, eğer çocuğu varsa veya hamile ise, o çocuğun büluğa ermesine ve ailesine şeref kazandırmasına delalet eder. Eğer çocuğu yok ise ya da hamile değil ise hanımının çocuk doğurmamasına delalet eder. Eğer doğurursa da büluğa ermeden vefat eder. Bazende bu rüya kadının kocasının veya sahibinin, uzvunun mikta-rınca insanlar arasında şeref ve şöhret kazanmasına delalet eder. Erkeğin rüyada kendisinde kadının avret mahallinden olduğunu görmesi musibet ve boyun eğmeye delalet eder. Bu avret mahalline bir kimsenin cima ettiğini görmesi o kişiden isteklerine ulaşmasına delalet eder.

Bir tabirde; kadının avret mahallinin erkeklik uzvuna dönüştüğünü görmesi kocasına karşı dilinin sivriliğine ve ona musallat olmasına delalet eder. Hanımının veya başka bir kadının avret mahalline şehvetle baktığını görmek, çirkin bir ticarete girmesine delalet eder.

Nablusi (rahmetullahi aleyh)’in tabiri: Rüyada kadının avret mahalli zorda olan kimse için kurtuluşa ermesine, ihtiyaç sahibi kimse için ihtiyacını karşılamasına, bekârın evlenmesine, yolculuğa çıkmaya, ortaklık kurmaya, sırların ortaya çıkmasına, maden ve gizli hazineler bulmaya delalet eder. Kadının avret mahalli, sahibinin dışında kullanılması uygun olmayan emanete delalet eder. Avret mahalli hapishaneye veya Allah Tealanın oradan girilmesini emrettiği evin kapısına delalet eder. Zira ayeti kerimede (İyi davranış, asla evlere arkalarından gelip girmeniz değildir. Lâkin iyi davranış, korunan (ve ölçülü giden) kimsenin davranışıdır. Evlere kapılarından girin, Allah’tan korkun, umulur ki kurtuluşa erersiniz.)40 Avret mahalli kendisine yönelinen kıble ve mihraba, içinde hararet ve sular olduğundan dolayı hamama, dağlar ve ovalar arasındaki vadilere, öldürücü ve hayat veren ilaç ve hastalığa delalet eder. Zira erkeğin uzvu avret mahalline dokunmakla canlanır. Ve suyunu dökmekle kuvvetini kaybederek ölür.

Bazen avret mahalli kabire, tandıra ve içine hamur konulup ekmek çıkartılan fırına delalet eder. Avret mahalli üzüntüye ve kişinin koruması altında olan kimseye delalet eder. Bazende erkeklik uzvu ve avret mahalli ateşe delalet eder. Zira bu uzuvlar şehvet mahalli olduğu için ateşe girmeye sebep olur.

Zorda olan kimsenin rüyada düzgün bir avret mahalli olduğunu görmesi zorluklardan kurtulmasına ve ihtiyaçların giderilmesine delalet eder. Bir yolculuğa çıkarsa rahata erer. Ortaklık kurarsa kazanç sağlar. Maden ve hazine arıyorsa isteklerine ulaşır. Bazende akraba ziyareti yapmasına delalet eder. Avret mahallinden faydalandığını görmek yanındaki emanetten faydalanmaya delalet eder. Avret mahalli ile cima yaptığını görmek hapsedilmeye de delalet eder. Rüya sahibi asi ise tövbe eder ve doğru yola ulaşır. Namazlarını terk etmiş ise kıbleye yönelir. Ya da nasihat kabul eder. Hasta ise ölümle yüzyüze gelir ve kendisi canlı iken kabri kazılır.

Bir kadın ile cima etiğini görmek fırına ekmek koymaya veya lezzetli bir meyve yemeye delalet eder. Kadın tanıdığı bir kimse ise onun sırlarını öğrenmeye delalet eder. Avret mahalli güzel bir halde ise kadının kocasının veya oğlunun hali güzel olur. Bir tabirde erkeğin kendisinde avret mahalli olduğunu görmesi hapiste ise veya üzüntülü ise kurtuluşa çıkmasına delalet eder. Avret mahalli gören kimse onunla cima ederse düşmanı veya mahkemesi varsa düşmanının zelil ve kahrolmasına delalet eder. İhtiyar kadının avret mahalli tüccar için iflas etmesine delalet eder. Avret mahalli bal, hurma ve şarap satan kimseye delalet eder.

Bir tabirde; avret mahalli kan döken, hilekâr gündüzleri ibadet eden geceleri günah işleyen kimseye delalet eder denilmiştir. Avret mahalli içinde civcivler olan kuş yuvası ile tabir edilmiştir. Bir kuş gördüğünü veya ona sahip olduğunu görmek bir kadını nikâhlamaya delalet eder.

Rüyanızda Avret Mahalli Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Avret Mahalli Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Avret Mahalli Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Avret Mahalli Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Avret Mahalli Rüya Tabiri , Rüyamda Avret Mahalli Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür

Kategori: Yaşam

4 Yorum Yapılmış.

 1. hamza diyor ki:

  Ablam rüyamda avret yerimi tras ediyordu

 2. dilber diyor ki:

  rüyada kız çocugunun avret mahallinde kına yakılı olduğunu görmek

 3. fatma diyor ki:

  rüyada tanımadım bir erkek cinsel organını cıkarmış çişini yapmaya calışıyor fakat yapamıyor

 4. güler diyor ki:

  rüyamda birlikte calıstıgım bı bayan arkadasımla merdıvenlerde oturup konusuyoruz sonra tanıdıgım bı erkek gelıp yanımıza oturuyor ve arkadasıma mahrem yerını görmek ıstıyorum dıyor oda etegını kaldırıp gösterıyor ıcınde iç çamasırıda yok yorumunuzu beklıyorum tşkler


Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2012 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası