Bilgi Zamanı

Rüyada Arazi Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Arazi Görmek Ne Anlama Gelir
24 Ocak 2015 - 17:18 'de eklendi ve 954 kez görüntülendi.

Rüyada arazi görmek, rüyada arazi görmenin anlamı yorumu

Arazi insanın karısı olarak yorumlanır. Bir arazi satın aldığını gören evlenir. Evliyse ikiz çocuğu olur. Hasta bir kimsenin geniş bir arazi görmesi veya alması ölümünün yaklaştığına işarettir. Kendisini geniş bir sahrada gören yolculuğa çıkar. Geniş bir yerden dar bir yere çıktığını gören sıkıntıya düşer veya diniyle bağlarını gevşetir.

Yeri kazıp toprağı yediğini gören hazine bulur. Kuyu kazdığını gören ihtikâr ve karaborsa yoluyla mal kazanır. Gözün alabildiğine geniş araziye sahip olduğunu gören, çok itibarlı olur. Böyle bir arazi satın aldığını gören evlenecek ise kısır ve çok zengin bir kadınla evlenir. Geniş fakat bilmediği bir araziyi kazdığını bir şeyler ektiğini gören yabancı bir kadınla evlenir. Tarlasını sürdüğünü gören karısıyla iyi geçinir. Tarlasının bol mahsûl verdiği­ni görenin evladı ve torunları çok olur.

Kendisine ait eski bir araziye geldiğini veya onu yeniden aldığını gören boşadığı karısını yeniden nikâhlar veya kaybettiği mal, mülk, duayı kazanır, ayrıldığı anasına kavuşur. Toprağın yarılıp içine düştüğünü görmek hariç bütün toprak rüyaları kişinin kansı, anası, işi ile tabir olunur.

Rüyanızda Arazi mi Gördünüz ? Araziyi Nasıl ve Ne Şekilde Gördüğünüzü Aşağıdan Hemen Yazabilirsiniz

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER