4:24 am - Cuma Ağustos 29, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Anahtar Görmek

Pazar, 8 Ocak 2012, 2:46 | Yaşam | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Rüyada Anahtar Görmek Anlamı :

Rüyada anahtar görmek, hükümdarın katında ön plana çıkmaya, mala, hikmete ve doğruluğa delalet eder. Eğer anahtarlar cennet anahtarı ise, dini konularda söz sahibi olmaya, salih amellerin çokluğuna, hazine bulmaya ya da helal olan miras malına delalet eder.

Anahtar saltanata, mala ve yetkiye delalet eder. Zira ayeti kerimede şöyle buyrulur; (Bütün göklerin ve yerin kilitleri onundur.)25″ Aynı şekilde Karun için şöyle denmiştir. (Ona (Kârun’a) öyle hazineler vermiştik ki anahtarları cidden güçlü kuvvetli bir bölüğe ağır geliyordu.)26 Rüyada bir ya da birden çok anahtar ele geçirdiğini gören kimse, onların miktarınca mal ve saltanat elde eder.

Aynı şekilde rüyada bir kale kapısını anahtarla açmak istediğini neticede açıp içeriye girdiğini gören kimse, başka bir kimsenin yardımı ve duası ile büyük bir kurtuluşa ve hayra ulaşmasına delalet eder. dua ile ya da ihsan ile ya da ana babasının kendisine yaptığı dua ile ihtiyacını karşılar.

Elinde dişsiz bir anahtar olduğunu gören kişi, yetimlere zulüm eder. Elinde cennet anahtarı olduğunu gören kişi ilme, ibadete, hazine ya da helal mala nail olur. Rüyada anahtar hacc ile de tefsir edilir. Demir anahtar güçlü, kuvvetli, tehlikeli adama delalet eder.

Rüyanızda Anahtar Gördüyseniz , Rüyanızı Nasıl Gördüğünüzü Aşağıdaki Yorum Kutucuğu Aracılığıyla Bizimle Hemen Paylaşın . Yorumlansın …___________________________________________

Rüyada Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir , Rüyada Anahtar Görmenin Anlamı Manası, Rüyada Anahtar Görmek Yorumu Açıklaması Neye İşarettir , Rüyada Görülen Anahtar Rüya Tabiri , Rüyamda Anahtar Gördüm Ne Demektir İyimidir Kötümüdür rüya tabirleri

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası