Sponsorlu bağlantılar

Portakal Kabuğunun Faydaları

Salı, 17 Ocak 2012, 22:36 | Yaşam | 0 Yorum
by dennyarcher
Sponsorlu bağlantılar

portakal kabuğu,
portakal kabuğu faydaları,
portakal kabuğunun faydaları nelerdir,
portakal kabuğunun yararları

Portakalın Faydaları – Portakal ve Kabuğunun Yararları

Portakal Özellikle içerdiği C vitamini ile grip ve soğuk algınlıkları vakalarında en çok tercih edilen meyvelerdendir. Portakalın faydası yalızca bu konularla sınırlı değil, bunun dışında kansere karşıda etkili olduğu bilimsel araştırmalar sonucunda kanıtlandı.

Kabuğu, kolestrolü önemli ölçüde azaltabilir. Kabukların içerisinde bulunan güçlü antioksidanlar, suyundan 20 kat daha fazla fayda sağlıyor.
Lezzetli bir kek yaptığınızda içine koyacağınız portakal suyu ve kabukları bu sağlıklı yiyecek için altarnetif olacaktır.

————————————————————————————————————————————————————-

Portakal Kabuğunun Faydaları portakal kabuğu, portakal kabuğu faydaları, portakal kabuğunun faydaları nelerdir, portakal kabuğunun yararları Portakalın Faydaları – Portakal ve Kabuğunun Yararları Portakal

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası

Dost Siteler