Bilgi Zamanı

Pis Yedili Bitti Mi

Pis Yedili Bitti Mi
10 Şubat 2014 - 12:50 'de eklendi ve 1176 kez görüntülendi.

Pis Yedili Bitti Mi? Pis Yedili Final mi Yapıyor? Pis Yedili Neden Bitiyor?

Ekranda yayınlandığı her bölümden sonra gündem yaratan, yıllarca başarıyla devam eden Pis Yedili dizisi bitiyor mu? Pis Yedili Dizisi erken final mi yapacak? Bütün sorulara birlikte yanıt arayalım.

Gerçekten Show TV ve Pis Yedili’nin yapımcısı Gani Müjde tarafından yapılan açıklamaya göre Pis Yedili dizisi bu sezondan sonra yayınlanmayacak. Gani Müjde Twitter’dan yaptığı duyurusunda Pis Yedili dizisi için yakın bir tarihte büyük bir final yapacaklarını duyurdu.

Bunun üzerine akıllara Pis Yedili’nin final yapma nedeninin gününün ve saatinin değişmesinden kaynaklandığı fikri geldi. Ancak Gani Müjde bu duruma da açıklık getirdi. Yaptığı açıklamada dizinin final yapmasının kanalın gününü değiştirmesiyle bir alakası olmadığını duyurdu. Şu an izleyicinin kafasında Pis Yedili dizisinin ne zaman biteceği sorusu dolanıyor. Yapımcı şirket tarafından bir açıklama yapılmadı ama tahminler bu sezon sonunda dizinin bitirileceği yönünde gelişiyor. Dizi hakkında gelişmeler yaşandıkça sitemizden duyurmaya devam edeceğiz.

indir (3)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER