2:09 pm - Salı Ağustos 30, 6642
Sponsorlu bağlantılar

Pedagojik Formasyon Ne Zaman Açıklanacak 2013

Salı, 10 Aralık 2013, 21:30 | Genel | 0 Yorum
by tayyar
Sponsorlu bağlantılar

pedagojik formasyon nedir? Pedagojik formasyon tercihleri 2013, pedagojik formasyon sonuçları ne zaman açıklanacak 2013? Pedagojik formasyon tercih sonuçlarının ne zaman açıklanacağını bildiriyoruz.

Geçtiğimiz günlerde tercih aşaması da tamamlanan pedagojik formasyon sınavının ne zaman açıklanacağı sınava girenler tarafından merakla bekleniyor. 28 Kasım-6 Aralık tarihleri arasında tercihleri alınan pedagojik formasyon sonuçlarının en geç bir hafta içinde açıklanması bekleniyor. Pedagojik Formasyon Yerleştirme Sonuçları’nın 11 aralık tarihinde açıklanması tahmin ediliyor. ÖSYM’nin sistem yoğunluğu nedeniyle bu işlem bir hafta daha uzayabilir. 2013 pedagojik formasyon sonuçları açıklandığında haberini yine sitemizden takip edebilirsiniz.

images-4

 

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası