Bilgi Zamanı

O Ses Türkiye Final Kim Kazandı Birincisi Mustafa Oldu !!!

O Ses Türkiye Final Kim Kazandı Birincisi Mustafa Oldu !!!
18 Şubat 2013 - 23:02 'de eklendi ve 1685 kez görüntülendi.

18 Şubat 2013 Pazartesi günkü bölümde O Ses Türkiye Finalde Onur ve Berkan elendi. O Ses Türkiye Finaline Mustafa ve Ayda kaldı. O Ses Türkiye Finalinde heyecan şu anda sürüyor. O Ses Türkiye Final kim birinci oldu, finalde kim kazandı Mustafa mı Ayda mı ?

O Ses Türkiye Final Birincisi Mustafa Oldu !

O Ses Türkiye final bölümü full izle (18 Şubat 2013)

Star Tv’de yayınlanan O Ses Türkiye yarışma programı final bölümüyle 18 şubat 2013 Pazartesi akşamı ekranlara geldi. O Ses Türkiye 2013 finalinde Ayda mı?  Mustafa mı? kazandı. O Ses Türkiye final bölümü bu sayfadan izleyebilirsiniz.

O Ses Türkiye Final Bölümü izle 18 Şubat 2013 Pazartesi, O Ses Türkiye Kim Birinci Oldu, 18 Şubat O Ses Türkiye Final Kim kazandı son durum bu sayfada.

Sizce O Ses Türkiye’nin Birincisi Mustafa Oldu ? Aşağıdan Yorumlarınızı Hemen Yazabilirsiniz …

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 3 Yorum )

 • cemil karakuş ;

  mustafa birinci oldu ama haketmediğini düşünüyorum. bir vatan haini’ nin şarkılarını söyledi diye adama oy verdi bu türk halkı,bu nasıl vatan sevgisi,veya nasıl vatan aşkı,adam vatanını satıp kaçtı gitti,geberdi cenazesi bile ülkemiz tarafından kabul edilmedi.biz böyleyiz işte yanar döner bir milletiz,tıpkı yıllardır erovizyonda ermenistana puan veririz tıpkı bunun gibi bişey, hiçbir zaman vatan sevgisi nedir bilemediğimiz gibi bunun da ne olduğunu bilemedik…..adam vatan haininin şarkılarını söyledi diye 1. oldu .yazıklar olsun oylara hepsi haram…

  25 Şubat 2013 13:34
 • Burakk ;

  Bahar hadi ordan Mustafa adam gibi şarkı söylüyor şuna bak cırtlak bir ses ayda, bence mustafa kazancak, hiç boşa çeneni yorma

  18 Şubat 2013 23:15
 • Bahar ;

  Bence Ayda kazanacak, Ayda’nın sesi çok güzel, ayda kazansın lütfen …

  18 Şubat 2013 23:08