2:09 pm - Perşembe Eylül 1, 7385
Sponsorlu bağlantılar

Nokia Lumia 520 Cep Telefonu Özellikleri

Pazar, 22 Eylül 2013, 15:20 | Bilim Teknoloji | 0 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Nokia Lumia 520 özellikleri nelerdir, Nokia Lumia 520 nasıl bir telefon hakkında bilgi ve özellikleri

Hepimiz artık teknolojiye bağımlı hale geldik. Telefonumuz yanımızda olmadığında sanki elimiz kolumuz yok gibi hissediyoruz. Gün geçmiyor ki piyasaya yeni bir telefon sürülmesin. Her çıkan telefonun ayrı bir özelliği olunca da teknoloji tutkunları bunları takip etmekte zorluk çekiyor.

incelikxperia

Piyasaya son çıkan telefonlardan biri de Nokia Lumia. Nokia Lumia 520, 4 inç ve dokunmatik duyarlı geniş ekrana sahip . Renkli kapak tasarımı özellikle gençler arasında tercih ediliyor. Son teknoloji ürünü Nokia Lumia 520 hem dış görünüşü hem de teknik özellikleri ielson teknoloji akıllı telefonlar arasında oldukça fazla tercih edilecekler arasında gibi görünüyor.

Akıllı çekim teknolojisine sahip Nokia Lumia 520 telefon tutkunları için ayrı bir avantaj. Telefonun kamerası 5 MB görüntü kalitesine sahip. Yeni Nokia Lumia 520 içerdiği optik lens ve birçok programı ile özel zamanlarınızı unutulmayacak renkli anılara dönüştürmeniz için harika bir fırsat.

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası