2:26 pm - Cumartesi Ağustos 23, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Nerede Oy Kullanacağım 2014

Pazar, 26 Ocak 2014, 12:30 | Genel | 0 Yorum
by tayyar
Sponsorlu bağlantılar

Nerede oy kullanacağım 2014. Yerel seçimlerde nerede oy kullanacağım? Oy kullanacağım yeri nereden öğrenebilirim? Yerel seçim kim nerede oy kullanacak?

30 Mart 2014 tarihinde yerel seçimler yapılacak. Bu nedenle Yüksek Seçim Kurulu çalışmalarını hızlandırdı. Bazı seçmenler ise hala nerede oy kullanacaklarını bilmiyor. Yüksek Seçim Kurulu bununla ilgili bir çalışma yaptı, yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını belirledi. Aşağıda vereceğimiz linkler vasıtasıyla sizler de kişisel bilgilerinizi YSK’nın internet sitesine girip nerede oy kullanacağınızı öğrenebilirsiniz. Seçmen sorgulama sisteminden oy kullanacağınız yerin adres bilgilerini, kendi seçmen bilgilerinizi öğrenebilirsiniz. Ülkemiz için hayırlı bir seçim olmasını dileriz. Linki aşağıda paylaşıyoruz.

YSK Seçmen Bilgi Sistemine ulaşmak için TIKLAYINIZ

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası