12:29 pm - Çarşamba Eylül 17, 2014
Sponsorlu bağlantılar

Nar Kabuğunun Faydaları Nelerdir

Salı, 17 Ocak 2012, 22:37 | Yaşam | 0 Yorum
by dennyarcher
Sponsorlu bağlantılar

Nar Kabuğun Faydaları,
Nar Kabuğunun Yararları,
Nar Kabuğunun Faydaları

Narın Faydaları;

Meyvelerin hayatımızdaki önemi çok büyüktür..Diğer meyveler gibi narda insan vücudunda büyük olumlu etkileri olan bir meyvedir.

Eğer karışık bir yiyecek yapmak istiyorsanız kabuklarıyla birlikte kullanın. Kurutup dolabınızda saklayabilceğiniz gibi sıvı haldede saklayabilirsiniz. Altarnetif olarak turunçgillerin ve elmanın kabuğu ile karıştırabilirsiniz.

İshal ve mide sorunları için birebir olan nar kabuğu tarçın ve su ile karıştırıldığında cilt sorunlarına da iyi gelecektir.

Bu işlemi günde üç kez tekrarlayın farkı göreceksiniz.

————————————————————————————————————————————————————-

Nar Kabuğunun Faydaları Nelerdir Nar Kabuğun Faydaları, Nar Kabuğunun Yararları, Nar Kabuğunun Faydaları Narın Faydaları; Meyvelerin hayatımızdaki önemi çok büyüktür..Diğer meyveler gibi narda insan

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası