Bilgi Zamanı

Müdür Yardımcısından Kız Öğrenciye Şoke Eden Sözler

Müdür Yardımcısından Kız Öğrenciye Şoke Eden Sözler
25 Şubat 2016 - 1:09 'de eklendi ve 457 kez görüntülendi.

Türkiye, kadına yapılan saygısızlıklarda her gün çığır atlar hale geldi. Bu konuyla ilgili son dönemlerde yaşanan onca olayın ardından, insanları şok edecek bir davranışta bir eğitimciden geldi. Tarsus’ta bir lisenin müdür yardımcısının, okula geç kalan kız öğrenciyi okuldan kovup, giderken arkasından ”Bu bacaklarla otobana çık” dediği iddia edildi. Hakarete maruz kalan öğrencinin ailesi, müdür yardımcısıyla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Olay Tarsus Cengiz Topel Lisesi’nde gerçekleşti. Lisenin müdür yardımcısının, okula geç kalan bir kız öğrenciye ”bu bacaklarla otobana çık” dediği iddia edildi. Olay henüz sadece bir iddia iken, öğrenci ve ailesi savcılığa suç duyurusunda bulundu. İddialara göre öğrenci, okula geç kaldığı için bazı arkadaşlarıyla birlikte okul bahçesini temizlemek üzere bahçeye gönderildi. Bahçede müdür yardımcısı ile karşılaşan öğrenci, devamsızlığının fazla olması sebebiyle rapor alacağını söyledi. Ancak bu duruma sinirlenen müdür yardımcısı, öğrenciyi okuldan yollayarak ailesiyle görüşmeyi istediğini söyledi. Öğrenci, okulu terk etmek için yönelmişken müdür yardımcısı, öğrencinin arkasından ”bu bacaklarla otobana çık” dediği iddia ediliyor. Bunun üzerine öğrenci de ağlamaya başlıyor ve sinir krizi geçiriyor. Bahçede temizlik yapan diğer arkadaşları da olaya şahit olduklarını ifade ettiler ve söz konusu müdür yardımcısının, her fırsatta öğrencilere hakaret etmekten geri kalmadığını ifade ettiler.

Öğrenci, çocuk büro amirliğine giderek şikayetiyle ilgili ifade verdi. Olayı duyan abisi ise böyle bir olayın yaşanmış olmasından çok büyük bir üzüntü duyduğunu ve kız kardeşini hayat kadını yerine koyan ahlaksız eğitimcinin cezasını çekmesini dilediğini ifade etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER