Bilgi Zamanı

Momentcam Uygulaması Nedir

Momentcam Uygulaması Nedir
23 Aralık 2013 - 19:00 'de eklendi ve 1211 kez görüntülendi.

Momentcam nedir, android momentcam uygulaması ne işe yarıyor? Son zamanların favori uygulamalarından momentcam hakkında bir yazı kaleme aldık. Momentcam uygulaması nedir ne işe yarar?

Bir ay önce piyasaya sürülen android uygulaması Momentcam son bir iki haftanın favorilerinden. Artık hemen her kullanıcı bu eğlenceyi kullanıyor. Peki Momentcam uygulaması ne işe yarıyor? İşte sorunun cevabı

Momentcam bir karikatür programı. Uygulamadaki yüzlerce karikatür arasından birini seçip karikatür karakterlerinin yüzlerini kendi fotoğraflarınızdan biriyle eşleştirip karikatüre kendi yüzünüzü koyabiliyorsunuz. Uygulama sadece 35 MB hafıza kaplıyor. Ayrıca uygulamada reklam, spam gibi can sıkıcı tanıtımlar olmadığı için kullanıcılar tarafından keyifle kullanılıyor. Uygulamanın Türkçe sürümü henüz bulunmuyor. Ancak İngilizce eklentili uygulamada her şey oldukça anlaşılır. Yani uygulamayı kullanmada hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Yüzünüzü karikatürize ettikten sonra isterseniz bunları saklayabilir, daha sonra arkadaşlarınıza gönderebilir veya sosyal medyada yüzlerce takipçinizle bunları paylaşabilirsiniz. Kısa zamanda ilgi gören Momentcam uygulaması daha çok revaçta kalacak gibi görünüyor.

MomentCam-1

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

  • Şahıss ;

    Ben paralı olarak biliyorum :/

    23 Aralık 2013 21:28