Bilgi Zamanı

Mobilya Seçimi Nasıl Yapılır ?

Mobilya Seçimi Nasıl Yapılır ?
07 Ocak 2013 - 14:58 'de eklendi ve 1084 kez görüntülendi.

Mobilya seçimi yaparken öncelikle bulunduğunuz ortamın büyüklüğüne dikkat etmeniz gerekmektedir. Bulunduğunuz ortamın büyüklüğü veya küçüklüğü alacağınız eşyalarda ve kullanacağınız eşyalarda kısıtlamalar getirebilir. Dolayısı ile sizde mobilya seçimi yaparken özellikle 2013 mobilya üretimi trendlerini kontrol edebilir ve 2013 mobilya seçimi yapabilirsiniz. 2013 yılında en çok kullanılan mobilya türü tv üniteleri olmaktadır. Tv üniteleri bulunduğunuz odaya modern bir hava getirmekle birlikte odanın havasını da bir anda değiştirmektedir.

mobilya1

Odanızın havasının değişmesi ve farklı bir havaya bürünmesini istiyorsanız tv ünitelerinden bu bağlamda yararlanabilirsiniz. 2014 yılında da sıklıkla kullanılan tv üniteleri 2013 yılında da baş göstermeye başlamakla birlikte birçok kişi tarafından tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Mobilya seçimi yaparken seçimlerinizde en çok kullandığınız ve merak ettiğiniz farklı eşyaları bu sefer deneyebilirsiniz. Mobilya seçimi yaparken özellikle dönmeli koltuklardan yararlanabilir alanı açabilirsiniz. Odanın daha geniş ve ferah gözükmesini istiyorsanız fazla eşya ile odayı kapatmayın uygun halı seçimi uygun perde ve uygun avize ile birlikte dekorunuzu tamamlayabilirsiniz.

mobilya2

Mobilya seçimi yaparken aynı zamanda renklerde oldukça önemli olup vazgeçemediğiniz eskitme renklerden artık vazgeçmenin zamanı geldi. Çünkü 2014 yılında rağbet gören bambu ve lake uyumu özellikle bu yılda en çok kullanılacak mobilya malzemeleri arasında yerini alacaktır. Bambu ve beyaz lake ikilisi birbirini tamamlayan ve oldukça şık görünen iki mobilya ve ağaç türüdür.

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER