Bilgi Zamanı

Mersin’den Sur’a Vitamin Desteği

Mersin’den Sur’a Vitamin Desteği
26 Şubat 2016 - 0:49 'de eklendi ve 724 kez görüntülendi.

Diyarbakır ilinde bulunan Sur kentindeki terör örgütüne karşı yapılan operasyonlarda bulunan güvenlik güçleri için vitamin desteği sağlandı.Sur kentindeki güvenlik güçleri için olan Mersin ilinde bulunan Menzitli kentinden toplam 10 ton portakal ile limon kendilerine ulaştırıldı.

 

Mersin ilinde bulunan Menzitli Belediyesi, Diyarbakır ilindeki Sur kentinde gerçekleşen terör örgütlerine karşı mücadele eden güvenlik güçleri için vitamin desteğinde bulundu. PKK ile gerçekleşen operasyonlarda bulunan güvenlik güçleri için 10 ton portakal ile limon desteği sağlandı.

Diyarbakır ilinde bulunan Sur kentinde soka çıkma yasağı uygulanmıştı. Sur kentinde sokağa çıkma yasağı uygulanan yerler Cevatpaşa mahallesi, Dabanoğlu mahallesi, Fatihpaşa mahallesi, Hasırlı mahallesi, Cemal Yılmaz mahallesi, Savaş mahallesi ve Gazi caddesinin bir bölümü olarak belirtiliyor. Bahsi geçen yerlerde kamu düzeninin sağlanması ve oluşan zararların giderilmesi adına yapılan 28 Kasım 2015 tarihinde başlayan çalışmalar halen devam ediyor.

Menzitli Belediyesi tarafından düşünülmüş terör örgütleri ile ilgili operasyonlarda görev alan güvenlik güçlerine yapılan vitamin takviyesi, 10 ton ağırlığında olacak şekilde Diyarbakır Valiliğine teslim edildi. Gönderilen portakal ile limonlar, Sur’da görev yapmakta olan birçok asker ve polise teslim edilmiş bulunuyor. Güvenlik güçlerinin kendilerine teslim edilen portakal ve limonları çevrelerinde bulunan bazı vatandaşlar ile paylaştığı biliniyor. Diyarbakır ilinde bulunan Sur kentinde gerçekleşen terör örgütü ile ilgili operasyonlarda göre alan güvenlik güçleri, vitamin desteği sağlayanlara ve bu işte emeği olan herkese teşekkür etti.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER