Gündeme Farklı Bakış - 2013 Mersin

-
Sponsorlu bağlantılar
Sponsorlu bağlantılar

2013-2014 Eğitim – Öğretim yılı İlköğretim 7. Sınıf Matematik dersi için 2. Dönem 2. Yazılı sorularını bu sayfadan bilgizamani.net’ten indirebilirsiniz. Öğretmenlerimize ve öğrencilerimize kaynak ve rehber olması gayesiyle sitemizde yayınladığımız bu yazılı sorularını aşağıdaki sürenin sona ermesinden sonra belirecek olan linke tıklayarak indirebilirsiniz. Yazılı sorularının düzgün görüntülenebilmesi için Microsoft Word programının bilgisayarınızda yüklü olması gereklidir. Linkin görünür hale gelmesi için sürenin dolmasını bekleyiniz. Ayrıca sitemize “Neden soruları, siteye olduğu gibi eklemiyorsunuz da, word dosyası halinde ekliyorsunuz?” diye sorular yöneltiliyor. Bu durumu şöyle açıklayalım. Öncelikle bu siteden öğretmenler ve öğrenciler yararlanmaktadır. Yazılı sorularımızı dileyen herkes yazıcıdan çıktı da alabilsin diye, düzenli olarak görüntülenebilmesi açısından bu şekilde dosya halinde ekleme yapıyoruz .İşte yazılı soruları:

.

7. Sınıf Matematik 2. Dönem 2. Yazılı Soruları :

 

7. Sınıf Matematik 2. Dönem 2. Yazılı Soruları ve Cevapları İndir 7. Sınıf Matematik Yazılı Soruları 2013 – 2014 7. Sınıf Matematik Dersi İkinci Dönem 2. Sınav Soruları 2013-2014 7. Sınıf Matematik Yazılı Soruları 2013 – 2014 7. Sınıf Matematik Dersi İkinci Dönem 2. İkinci Sınav Soruları 2013-2014 7. Sınıf Matematik Örnek Yazılı Soruları Klasik ve Test soruları Matematik Yazılı Soruları Cevap Anahtarı Cevapları Hazırlık Çalışma Soruları

Kategori: Yaşam

20 Yorum Yapılmış.

 1. kopYacıxx diyor ki:

  bu ne yha nerde cevaplar bu sitede soru bile yoq yanlış sorular cevap yoq

 2. hakan diyor ki:

  bana kendini tanıt

 3. hakan diyor ki:

  benimle çıkarmısın

 4. Bir Ortaokul Öğrencisi diyor ki:

  O kadar konu arasından sadece 2 konu seçilerek hazırlanmış bir sınav. Kesinlikle berbat sorular, zaten cevapları yok. Orası ayrı ama onca ünite, onca konu arasından 2 konunun en önde tutulan kısımları sınavda çıkmış. Bence çok yetersiz, bu sorular üzerinden matematik sınavına çalışırsanız, alacağınız not en fazla 50 olur. Bu arada site ismini çok saçma buldum. Ayrıca bu sorular başka bir siteden çalıntı. Reklamı dosyanın üzerinde yapılıyor. Madem çalıyorsunuz reklamı silin, öyle sitenize ekleyin. Bu kadarda armut piş ağzıma düş hesabı işleri sergilemeyin. Zaten düzgün bir iş berecememişsiniz bari çalıntı olduğunu belli etmeyin. Berbat bir siteniz var, tek beğendim kısmı tasarımı. Onun dışında berbat bir site.

 5. napıcan diyor ki:

  öffff sıkıcı

 6. şeyma diyor ki:

  buna yaaa

 7. şeyma diyor ki:

  yaa bunlarınn cevapları yohmuuu

 8. C.Ronaldo diyor ki:

  Bencede sorular süper ama bide cevap olsa oa zaman daha güzel olurdu

 9. 31 diyor ki:

  102030

 10. pepe diyor ki:

  çok sıkıcı bir ders

 11. Dilara diyor ki:

  bence gayet iyi sorular ama cevapları olsaydı daha güzel olurdu :)

 12. öğretmen diyor ki:

  yav bunların cevapları yokmu eğer varsa bi zahmet

 13. Misafir diyor ki:

  7. sınıf 2. dönem 2. yazılı konularıyla alakalı olmayan bu sorular hiç işime yaramadı. Yine de teşekkürler.

 14. anıl diyor ki:

  ya bu derslerden dolayı nerdeyse intahar edicem burama kadar geldi


Facebook FriendFeed Twitter RSS Beslemesi

Mersin 2013-2014 |

Copyright © 2013 Bilgi Zamanı
sitemap Reklam Gizlilik Politikası