Bilgi Zamanı

Kurt Adam Diyeti Nedir

Kurt Adam Diyeti Nedir
01 Şubat 2014 - 12:30 'de eklendi ve 766 kez görüntülendi.

Kurt Adam Diyeti nedir? Kurt adam diyeti hakkında bilgi? Kurt adam diyeti nasıl uygulanır?

Bu diyet ayın dolunay haline geldiği dönemlerde uygulanır. Dünyaca ünlü film yıldızlarının da uyguladığı diyette kısa zamanda çok kilo vermek esas alınıyor. İlk olarak Madonna’nın uyguladığı diyet daha sonra pek çok ünlü tarafından da uygulandı ve başarılı sonuçlar alındı. Bu diyet sayesinde bir günde üç kilo verebilirsiniz.

Ayın dolunay haline geldiği dönemlerde medcezir dönemi başlar. Yani dünyanın bazı yerlerinde sular çekilirken bazı yerlerinde de sular karaya doğru ilerler. Çünkü ayın dolunay haline geldiği dönemde Dünya ile Ay arasındaki manyetik çekim kuvveti hız kazanır. Bazı uzmanlara göre bu dönemlerde insanlar da manyetik ortamdan etkilenir. Bu ortamı iyi kullanabilenler hayatlarında önemli değişiklikler yapabilir. Bu dönemde yapılan diyetlerle vücuttaki ödem ve toksin maddeler atılır ve daha hızlı kilo verilmesi sağlanır.

Bu diyette 24 saat boyunca sadece su ve belirlenen bir meyveyle beslenilir. Bunun dışında hiçbir madde tüketilmez. Başka yiyecek tüketilmediği için vücut, içindeki toksinleri atmaya ve yağları eritmeye başlar. Ayrıca vücutta biriken fazla sıvı da hücreler tarafından emilir. Böylece ağırlığımızı arttıran su ve toksin maddeden kurtularak kilo vermiş oluruz. Bu diyete temel dolunay diyeti denir.

Genişletilmiş dolunay diyetinde ise yine belirlenen bir gün boyunca sadece meyve ve su tüketilir. Tek fark bu diyet her ay uygulanır ve bazen üç günü de bulabilir.

indir (3)

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER