Bilgi Zamanı

Kırık Heykel Kitabı Özeti

Kırık Heykel Kitabı Özeti
17 Ocak 2014 - 18:35 'de eklendi ve 1528 kez görüntülendi.

Kırık heykel kitabı. Kırık heykel kitabı özeti, kırık heykel kitabı konusu. Ali Çimen’in son kitabı Kırık Heykel hakkında bilgi. Kırık Heykel kitap özeti

Ünlü gazeteci Ali Çimen’in piyasaya çıkan son kitabı Kırık Heykel büyük ses getirdi. Romanda istihbarat savaşlarını konu edinen gazetecinin kitabı Timaş Yayınları tarafından satışa çıkarıldı.

Mekke’de gerçekleşen bir baskının ardından 30 yıl sonra tüm Arap coğrafyasında etkili olan Arap Baharı isyanları. Bu isyan döneminde İran, ABD, Suriye ve Türkiye arasında dönen büyük bir istihbarat savaşı. Sınırları değiştiren büyük bir kaos ve bu üçgenin içinde yer alan cesur bir kadın anlatılıyor kitapta.

MİT Karşı İstihbarat Masası Şefi Sibel Ulutürk Türkiye’yi tarihinin en büyük istihbarat savaşından başarıyla çıkartmaya çalışırken zaafı olarak nitelendirdiği duygularının aslında güçlü bir silah olduğunu fark ediyor.

Kitabın en dikkat çekici cümlesi ise “Yaşamak en iyi intikamdır.”

Tarihi değiştirenler serisinin başarılı yazarı Ali Çimen, Ortadoğu’nun karışık tarihini yazdığı bu son romanla başarılı bir şekilde resmetmeye çalışmış. Bu roman size aksiyon, gerilim ve macera vaat ediyor. Kitabı bir solukta okuyup bitireceğinizden eminiz.

indir

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER