2:09 pm - Pazar Ağustos 30, 6668
Sponsorlu bağlantılar

Karagül Dizisi Oyuncuları ve Fotoğrafları

Pazartesi, 3 Aralık 2012, 22:07 | Yaşam | 1 Yorum
by admin
Sponsorlu bağlantılar

Ekranların yeni dizilerine aday harika bir dizinin çekimlerine başlandı: Karagül . Yapımcılığını Avşar Film’in üstlendiği Karagül dizisinin çekimleri heyecanla başladı. Çok acıklı bir öykü olacağı söylenen dizide Urfa’da yetişen nadir bir gülün hikayesi anlatılacak.  Karagül Oyuncular Kimler ?. Bizler de bilgizamani.net olarak merak ettik ve araştırdık. Karagül dizisi oyuncuları ve bu oyuncuların fotoğraflarını aşağıya ekledik.

Karagül dizisinin oyuncu kadrosu da bir hayli renkli. Birçok kişinin severek izlediği Canım Ailem dizisinden tanıdığımız Şebnem Bozoklu, Halk müziğinin sevilen ismi Yavuz Bingöl, en son Canan dizisiyle ekranlara gelen Özlem Conker ve yine en son Bir Çocuk Sevdim dizisiyle ekranlarda olan Bülent İnal Karagül dizisinde televizyon ekranlarının yeni neşesi oluyor.  Karagül Dizisi Oyuncuları :


ŞEBNEM BOZOKLU

BÜLENT İNAL

 
YAVUZ BİNGÜL

 
ÖZLEM CONKER

Karagül Dizisi Oyuncuları Hakkında Yorumlarınızı Aşağıdan yazabilirsiniz …

1 yorum yazılmış, sizde hemen aşağıdan yorum yazabilirsiniz "Karagül Dizisi Oyuncuları ve Fotoğrafları"

  1. Erdogan diyor ki:

    Selam dizi ne zaman basliyor

Yorum Yazın

Sponsorlu bağlantılar

Gizlilik ve İletişim

Sitemizde hiçbir şekilde illegal içeriklere yer verilmez. 2013mersin.net sitemizle ilgili olarak telif hakkı iddiasında bulunan kişi ya da kurumlar 2013mersinnet[a]gmail.com   adresine e-posta atabilirler.

Site yazarlarımızdan kaynaklı ihlal içeren yazılar, uyarı yapıldığı sürece derhal kaldırılacaktır. Detay için tıkla >> Gizlilik Politikası