Bilgi Zamanı

Kadınlara Nasıl Hediye Alınmalı ?

Kadınlara Nasıl Hediye Alınmalı ?
07 Ocak 2013 - 18:14 'de eklendi ve 1082 kez görüntülendi.

Kadınların erkeklerden daha hassas ve duygusal olması itibariyle alınacak hediyenin ne olduğunun da önem taşıdığını belirtmek isteriz. Ne kadar düşünmen yeter dese de aslında önemini bilmeni de isteyecektir. Bu sebeple kadına alınacak hediyeler çok önemlidir. Bir kadının mutlu eden bir hediye diğer kadını üzebilir. Bu yüzden dikkatlice hediye seçimi yapmalısınız. Hediye alacağınız kişiyi muhakkak tanıdığınız özel hediye almalısınız. Zevklerine veya hissettiklerinize göre alabilirsiniz. Örneğin sevdiğiniz kadına bir beyaz gül çok şey ifade edebilir lakin bunu sınıf arkadaşınız için alamazsınız hem anlamlar yüklenir hem de kötü sonuçlara yol açabilir bu sebeple alacağınız hediyeler için küçük birkaç ipucu vereceğiz.

kadinhediye2

–          Mağazadaki yetkililerin bu işin piri oldukları için ilk etapta onlardan öneri isteme joker hakkımız vardır. Anlattığımız kadına göre hediye belirleyebilir ve rahatlıkla önerebilirler.

–          Yılbaşı geçmiş olsa da gelecek yılbaşı için eğer iş arkadaşınızsa küçük bir noel baba bile alabilirsiniz. Bu sizin hayal gücünüze kalmış bir şeydir.

–          Ne kadar pahalı hediye alırsam o kadar sevdiğimi anlatabilirim diye düşünmeyin. Kimi zaman beyaz bir gül, tek taş pırlantadan daha önemli olabilmektedir.

–          Kozmetik ürün kesinlikle seçmemelisiniz. Çünkü bu kadınların özelidir ve ne kullanmak isteyeceklerine daima kendileri karar verirler. Bu sebeple onların kararlarına karışmış gibi gözükmeniz hoş olmaz.

–          Komik hediye alarak onu çok güldüreceğinizi sanmayın, çoğu zaman bu ters teper.

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER