Bilgi Zamanı

İzlemeniz İçin 3 Film Önerisi

İzlemeniz İçin 3 Film Önerisi
04 Ocak 2013 - 23:26 'de eklendi ve 856 kez görüntülendi.

Bu blog yazımızda sizlere birbirinden güzel üç tane film önereceğiz. Filmleri her konudan inceledik ve siz değerli okuyucularımıza sunduk.

1 – Başlangıç (Inception) 2010
Başrolü tanıdık simamız Leonardo DiCaprio olan bu filmde akıl oyunlarının esrarengiz bir şekilde göz önüne seriyorlar. DiCaprio bu filminde karşımıza bir aşk adamından ziyade hırsız olarak çıkıyor. Lakin hırsızlığı banka soymak veya adam gasp etmek değil. Düşünce hırsızlığının metotlarını bilen bir gruplar. Bu düşünce hırsızlığını büyük kurumsal şirketler için yaptıkları gibi onlardan da çok yüksek miktarda para alımı yapıyorlar. Bu gelişmede rüya içerisinde rüya görme tekniklerinin uygulandığı bu film listemizde birinci olarak, en iyi filmimiz olmaya hak kazanıyor.

2 – Yeşil Yol (The Green Mile) 1999
99 senesinden beri her izleyeni gözyaşına boğan Yeşil Yol filmi listemizde 2. Sıraya yerleşiyor. Dünya film listelerinden genellikle ilk 10 arasında gösterilen bu filmi izlemediyseniz kesinlikle izlemenizi tavsiye ediyoruz. Hapishanenin eski çalışanlarından Edgecomb huzurevinde iken o yılları anlatmaya başlar. Her şeyin geçtiği o yeşil yol sizleri mükemmel bir yolculuğa sürükleyecek.

3 – Forrest Gump 1994
Zeka seviyesi 75 olan Gump’ın heyecan ve dram yüklü hayatına anlatan film, sıralamamızda 3. Sırayı hak ediyor. Gump zaman geçtikte zekasına inat hayatında hiç görülmeyecek başarılara imza atıyor. Vietnam Savaşı’na da götürülen Forrest’ın acı dolu hikayesini izlemenizi tavsiye ederiz.

bilgizamani.net

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER