Bilgi Zamanı

İstanbul Su Kesintisi Yapılacak İlçeler 10-11-12 Aralık 2013

İstanbul Su Kesintisi Yapılacak İlçeler 10-11-12 Aralık 2013
08 Aralık 2013 - 13:00 'de eklendi ve 1232 kez görüntülendi.

İstanbul’da su kesintisi, İstanbul’un neresinde su kesintisi yapılacak? İstanbul’da su kesintisi ne zaman? Aralık 2013 İstanbul su kesintisi, İstanbul’da hangi ilçelerde su kesintisi olacak?

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi (İSKİ)’den yapılan açıklamaya göre 10 Aralık 2013 tarihinden itibaren altı ilçede 30 saatlik bir su kesintisi olacak. Su kesintisinin nedeni Osmangazi Terfi Merkezi İkitelli Pompa İstasyonu 1 ve 2 nolu pompalardaki pompa değişimi ve 2 nolu pompaya tahliye vanası ilave edilmesi çalışmaları olarak açıklandı.

Açıklamaya göre su kesintisi 10 Aralık 2013 gece saat 23:00’den 13 Aralık 2013 saat sabah 05:00’e kadar devam edecek. İstanbul’da su kesintisi yapılacak ilçeler şunlar:

Arnavutköy: M. Fevzi Çakmak, Yavuzselim, Mehmet Akif Ersoy, Nenehatun, Atatürk, İslambey, Haraçcı, Anadolu, Merkez Boğazköy, Boğazköy Atatürk, İstiklal, Hicret, Sazlıbosna, Çilingir, Karlıbayır, Mavigöl, İmrahor, Tayakadın, Zafer, Yeniköy ve Karaburun Mahalleleri ile Terkos Cami.

Küçükçekmece ilçesinin tamamı,

Bağcılar: Mahmutbey, Güneşli, 100 Yıl, Göztepe, Fatih, Demirkapı, İstoç, Matbaacılar Sitesi, Oto Center ve Yeni Mahalleleri ile Evren Mahallesi’nin bir kısmı.

Esenler: Atışalanı, Oruç Reis ve Turgut Reis Mahalleleri.

Başakşehir: İkitelli Organize Sanayi Bölgesi’nin tamamı, Başakşehir 1., 2., 4., 5. Etaplar, Onurkent, Deprem Konutları ve Oyak Konutları.

Eyüp: İhsaniye, Işıklar, Akpınar, Odayeri ve Ağaçlı Mahalleleri’ne belirtilen tarihler arasında su verilemeyecektir.

İstanbul’da su kesintisi yapılacak ilçelerde oturan vatandaşların buna göre önlemlerini şimdiden almalarını tavsiye ediyoruz.

suk

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER