Bilgi Zamanı

iPhone5 ve Galaxy S3 Arasındaki Farklar

iPhone5 ve Galaxy S3 Arasındaki Farklar
23 Kasım 2012 - 18:23 'de eklendi ve 1391 kez görüntülendi.

iPhone5 ve Galaxy S3 hangisi alınır aradaki farklar

iPhone5 ve Galaxy S3 arasındaki en önemli fark

Apple ve Samsung teknoloji müthiş bir yarışın içine girmiş durumdalar.Akıllı telefon pazarı her geçen gün büyük bir hızla büyümekte.. Bir taraftan kullanıcı kitlesinde yaptığı etki ve değişim, diğer taraftan üreticilerde oluşturduğu rekabet hırsı mahkemelere taşınsa da, kullanıcılar için daha iyi ürünleri daha uygun fiyatlara almayı sağlıyor.

Her iki firmanın birbirlerine üstünlük sağlamak amacıyla başvurdukları çok farklı stratejiler var.Samsung daha mütevazı bir yapıya sahip.

Bu mütevazılık Samsung cihazlarının fiyatlarına da yansımış durumda. Diğer taraftan Apple’ ın yüksek fiyat politikasından geçmeyeceği iPad Mini ile belli olmuştu zaten. Sıfır cihazlarda durum böyle iken elbetteki ikinci el piyasasında da Apple cihazlarını Samsung cihazlarına göre biraz daha pahalı oluyor.Ekranları kırık ve arızalı olan iPhone 5 ve Galaxy S3’ ün ikinci el piyasasındaki durumlarına baktığımız zaman iPhone 5’in 450-500 dolar arası bir fiyata alıcı bulduğu görülürken Galaxy S3, 265 dolardan alıcı bulabiliyor.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER